AD

با این 6 بازی برای گرافیست ها آشنا شوید!

0 480

بازی کردن باعث آرام شدن ذهن و دوری از افکار آسیب رسان می‌شود، افرادی که گرافیست هستند همیشه ذهنشان درگیر کار و انجام پروژه‌ها است؛ بازی‌های وجود دارد که باعث می‌شود کسانی که گرافیست هستند با بازی کردن آن‌ها حس آرامش را به دست آورند. بازی برای نقاشان در بازار بسیار وجود دارد اما تمام آن‌ها از کیفیت و جذابیت خوبی برخوردار نیستند، بازی برای گرافیست ها نیاز به چند ویژگی دارد و برخی از گیم‌ها این ویژگی‌ها را دارند، اگر شما قصد دارید بازی‌ برای گرافیست ها را بشناسید تا انتهای این نوشته از سری مقالات معرفی بازی ایموجو با ما همراه باشید.

معرفی 6 بازی برای گرافیست ها:

انتخاب بازی برای گرافیست ها در بین کلی بازی کار بسیار دشواری است، همیشه انتخاب اول با گیم‌های باکیفیت و داستان‌های جذاب است که ماسعی کردیم لیست 6تا از بهترین‌ها را برای شما جمع آوری کنیم و آن‌ها را در این بخش قرار است بررسی کنیم.

 

بازی Chicory: a Colorful tale

بازی Chicory: a Colorful tale

یک بازی که در آن نقش یک سگ را بازی می‌کنید. یک بازی برای هنرمند ها و کسانی که با گرافیک کار می‌کنند. شما در این گیم سروکار زیادی با رنگ‌ها خواهید داشت. البته یک سری مأموریت‌های کارآگاهی نیز دارید. شما باید با ردکردن مراحل به دنبال نقاش بزرگ شهر یعنی Chicory بگردید و آن را پیدا کنید.

یک روز از خواب بیدار می‌شوید و می‌بینید که دنیا هیچ رنگی ندارد و کاملاً سیاه‌وسفید شده است. به سراغ نقاش بزرگ می‌روید اما می‌بینید که قلم جادویی او بر زمین افتاده و خودش هم غیبش زده و نیست. اما شما به‌عنوان نظافتچی نقاش هیچ اطلاعی از این موضوع ندارید و نمی‌دانید کجا رفته است و سعی بر پیداکردن او دارید.

حال دو گزینه پیشروی شما است. اول اینکه از کنار قلم جادویی رد شوید. اگر این کار را بکنید همان جا بازی تمام شده و قصه به پایان می‌رسد. گزینه دوم این است که قلم را بردارید و به کمک مردم بروید و دوباره رنگ‌های مختلف را به زندگی باز گردانید تا دنیا دوباره قشنگ‌تر شود.

علاوه بر اینکه بازی برای گرافیست ها مناسب است می‌تواند یک بازی جذاب برای افرادی که به طراحی علاقه دارند باشد . زیرا این گیم واقعاً یک داستان مفهومی و اثرگذار دارد که می‌تواند ذهن مخاطب را به چالش بکشد. به همین دلیل بهتر است که همه آن را تجربه کنیم.

عرضه شده برای پلتفرم های :  Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Microsoft Windows, mac

 

بازی The Metronomicon: The Dance Floor

بازی The Metronomicom: The Dance Floor

تا به حالا با موسیقی یا رقص آدم کشتید؟ شما می‌توانید در دنیای بازی این کار را انجام دهید. گیم The Metronomicon; Stay The Dance Floor یک بازی برای گرافیست ها و هر شخصی است که به موسیقی علاقه دارد. قرار نیست که با یک داستان یا ساختار پیچیده روبرو شوید و می‌توانید به‌راحتی این گیم را برنده شوید.

شما یک گروه از رقاص‌ها هستید که می‌خواهید مقابل اهریمن بایستید و آن را نابود کنید. حال شما در مراحل بازی با کمک رقص و موسیقی این موجودات اهریمنی را نابود کنید. هر رقاص دارای قدرت ویژه و خاص خودش است که باید به این موضوع توجه داشته باشید.

مکانیزم کار بازی این‌گونه است که فقط باید ضربه بزنید. یک سری دکمه‌ها در صفحه‌نمایش داده می‌شود که شما باید در زمان درست آن را فشار دهید. درصورتی‌که دکمه را درست در لحظه بزنید دمیج و نیروی شما بیشتر خواهد شد و به پیروزی نزدیک‌تر می‌شوید.

عرضه شده برای پلتفرم های :  PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, macOS

 

بازی New Pokemon Snap

بازی New Pokemon Snap

یک بازی دیگر برای گرافیست ها از داستان محبوب پوکمون که می‌تواند شما را سرگرم کند. خب مسلماً گرافیک کارها ارتباط زیادی با عکاسی و ثبت تصویر دارند. محوریت این گیم نیز دقیقاً همین است و می‌تواند شما را بیشتر با عکاسی آشنا کند. باتجربه کردن این گیم از هنر عکاسی لذت ببرید.

داستان ازاین‌قرار است، شما یک عکاس هستید و برای کمک به دنیای پوکمون‌ها آمدید. شما باید برای دو دوست خود عکس جمع‌آوری کنید تا آن‌ها بتوانند روی این موجودات عجیب تحقیق کنند. همچنین شما یک خودرو جالب نیز در اختیار دارید تا بتوانید با کمک آن در سطح نقشه حرکت کنید و عکس‌های جدید بگیرید.

عرضه شده برای پلتفرم : Nintendo Switch

 

بازی De Blob

بازی De Blob

چقدر درباره رنگ‌ها اطلاعات دارید؟ به همین دلیل است که این بازی برای گرافیست ها مناسب است. زیرا می‌توانند رنگ‌ها را بهتر یاد بگیرند و بهتر بشناسند. از بچگی همه ما رویای این را داشتیم دستمان را رنگی کنیم و به تمام دیوارهای خانه بکشیم. برخیزید و کودک درونتان را دوباره بیدار کنید؛ زیرا وقت رنگ‌آمیزی شهر است.

شما به‌عنوان یک گوله رنگی در شهری زندگی می‌کنید. اما در یک روز یک شرکت که شخصیت شرور داستان است شهر شما را تصاحب می‌کند. از آن روز به بعد شهر به رنگ خاکستری درمی‌آید و دیگر روزهای خوش را به خود نمی‌بیند. اما وقت آن رسیده شما به‌عنوان قهرمان داستان برخیزید و شهر را نجات دهید.

البته در این راه تنها نیستید و گروهی نیز شما را یاری می‌کند. علاوه بر گیم پلی جذاب این بازی صحنه‌های انیمیشنی جذابی نیز دارد که اگر کمی زبان شما خوب باشد می‌تواند لبخند بر لبانتان بیاورد. یک بازی مفرح و سراسر هیجان که شما را سرگرم خواهد کرد.

تمام‌رنگ‌های اصلی در طول نقشه وجود دارند؛ اما رنگ‌های فرعی مثل نارنجی در سطح شهر نیستند؛ بلکه شما خودتان باید این رنگ‌ها را ترکیب کنید. شما هر بار از یک سطل رنگ رد شوید مقداری از رنگ را جذب می‌کنید. حال اگر در دو سطل مختلف بروید رنگ جدیدتر تولید خواهد شد. البته به ظرفیت خود نیز دقت کنید، زیرا نمی‌توانید بیش از آن رنگ بردارید.

عرضه شده برای پلتفرم های : iOS, Wii, Windows, PlayStation 4, Xbox One, Switch

 

بازی SuchArt: Genius Artist Simulator

بازی SuchArt: Genius Artist Simulator

بهتر است ببینیم وضعیت هنرمندان و هنردوستان در صدسال آینده چطور است. آماده باشید که قرار است به آینده سفر کنیم و حقایقی جذاب را کشف کنیم. حال شما در آینده هستید؛ جایی که ابزارهای جدید و جذاب زیادی برای خلق هنر به وجود آمده‌اند. شما می‌توانید از این ابزارها برای تولید هر چیزی استفاده کنید.

حال هر ایده‌ای که دارید عملی خواهد شد. تنها کافی است ابزار را بردارید و هنر خود را به رخ دیگران بکشانید. به همین دلیل این گیم می‌تواند یک بازی برای گرافیست ها و طراحان باشد تا ایده‌های خود را تست کنند و بر آن‌ها جامه عمل بپوشانند.

عرضه شده برای پلتفرم های : PC و Nintendo Switch

 

بازی The ArtFull Escape

بازی The ArtFull Escape

یک بازی برای علاقه‌مندان به موسیقی که می‌خواهند به یک ستاره تبدیل شوند. شما هدایت شخصی بااستعداد را بر عهده خواهید گرفت که می‌خواهد به شهرت جهانی برسد. کسی که می‌تواند با گیتار خود معجزه کند و موزیک‌های عالی و گوش نوازی را تولید کند.

اما داستان اینجا است که او دارد موزیک شخص دیگری را می‌زند که حتی به سبک آن نیز علاقه ندارد. قبل از اجرا یک شخص مرموز به سراغ او می‌آید و او را به یک سفر فرازمینی می برد تا خودش را بهتر بشناسد. حال در این مسیر کلی اتفاقات جالب و جذاب در قالب هنری برای شما خواهد افتاد که به نظر جالب می‌آید.

عرضه شده برای پلتفرم های : Windows, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5

 

شما چه گیمی برای گرافیست ها پیشنهاد می‌دهید؟

در مجموع ما 6 بازی برای گرافیست ها معرفی کردیم تا آن‌ها بتوانند بیشتر باهنر ارتباط بگیرند. البته که این بازی‌ها صرفاً برای گرافیست ها نیستند و هر کس که عاشق هنر باشد از این گیم‌ها لذت خواهد برد. ابتدا باید دید که به کدام بخش علاقه دارید؛ برای مثال برخی گیم‌ها مربوط به موسیقی هستند و برخی دیگر مربوط به نقاشی و این شما هستید که تصمیم‌گیرنده نهایی هستید. واقعاً اگر در یک حلقه بی‌پایان گیر کنید و مجبور باشید تا آخر عمر یکی از گیم‌های بالا را برای همیشه بازی کنید شما کدام را انتخاب می‌کردید؟ خوشحال می‌شویم نظرتان را بدانیم. امیدواریم بازی‌های معرفی شده در این مقاله از emojo برای شما مفید باشد و این نکته را بدانید این بازی‌ها برای طراحان نیز مناسب هستند و به آرامش آن‌ها کمک خواهد کرد.‌

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.