AD

بازی های Game Pass فوریه 2024

بازی های Game Pass فوریه 2024
0 22

در خبری اعلام شده است که بازی های جدیدی به Game Pass اضافه می شود. بازی های Game Pass فوریه 2024 شامل فوتبال پر تکاپو، یک مترویدوانیا سرگرم‌کننده و یک گربه شیطانی باشید که تلاش‌های شما را برای تمیز کردن خانه‌تان از بین می برد.همچنین شاید تمایل به آشنایی با تقویم انتشار بازی های ویدئویی 2024 داشته باشید.

لیست بازی های Game Pass فوریه 2024

  • بازی Anuchard
  • بازی Train Sim World 4
  • بازی Madden NFL 24
  • Resident Evil 3
  • بازی A Little To The Left
  • بازی Bloodstained: Ritual of the Night
  • بازی PlateUp
  • بازی Return to Grace

بازی Anuchard

Anuchard یک بازی ماجراجویی است که در آن شما با الهام از بازی‌های کلاسیک مانند The Legend of Zelda، می‌توانید سیاه چال‌ها، هیولاها را کاوش کنید، و در سفر خود پازل‌ها را حل کنید.

بازی Train Sim World 4

در 7 فوریه، علاقه‌مندان به لوکوموتیو می‌توانند با Train Sim World 4  همراه شوند و مسیرهای مختلف را کاوش کنند، به یکی از چندین قطار نمادین تسلط پیدا کنند و در این تجربه روی ریل آزادانه در حومه شهر پرسه بزنند.

بازی Madden NFL 24

برای هر کسی که به دنبال جذب جادوی Super Bowl است، Madden NFL 24 با EA Play در دسترس خواهد بود.

بازی Resident Evil 3

ریمیک Resident Evil 3 در 13 فوریه به Game Pass اضافه می‌شود. این نسخه از بازی Resident Evil در مقایسه با نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 بسیار کوتاهتر است.

بازی A Little to the Left

14 فوریه شاهد ورود A Little to the Left به کتابخانه Game Pass خواهیم بود. این یک بازی سرگرم‌کننده است که برای هرکسی که از نظم در زندگی خود لذت می‌برد جذاب خواهد بود، زیرا شما وظیفه دارید کارت‌پستال‌ها و کارد و چنگال‌ها را مرتب کنید، اسناد را روی هم بچینید و پازل‌ها را حل کنید. فقط باید مراقب گربه بازیگوش باشید، زیرا عامل به هم ریختگی است و پس از مرتب کردن توسط شما آن آماده هجوم است.

بازی metroidvania Bloodstained: Ritual of the Night

در همان روز، بازی metroidvania Bloodstained: Ritual of the Night به Game Pass اضافه خواهد شد. اگر می خواهید روز ولنتاین را با یک بازی اکشن متمرکز بر اکتشاف الهام گرفته شده از بهترین آثار این سبک بگذرانید، این بازی گزینه خوبی است.

بازی PlateUp

PlateUp نیز یک بازی آشپزی اکشن در 15 فوریه می آید. در این بازی شما باید غذاها را بپزید، یک پادشاهی آشپزی بسازید، و توانایی‌های جدید را به صورت انفرادی یا مشترک با این غذای اصلی باز کنید.

بازی Return to Grace

سرانجام،  Return to Grace در 20 فوریه در دسترس خواهد بود. در یک دنیای علمی تخیلی قدیمی دهه 60، شما به ماجراجویی با شخصیت‌های مختلف هوش مصنوعی (AI) خواهید پرداخت و شما این راز بزرگ را کشف می‌کنید که چرا mega-AI Grace سال ها پیش تعطیل شد.

 

تاریخ انتشار بازی های Game Pass فوریه 2024

بازی Anuchard

امروز در دسترس است

Cloud، Console و PC

 

بازی Train Sim World 4

7 فوریه

Cloud، Console و PC

 

بازی Madden NFL 24

8 فوریه

Console و PC

 

Resident Evil 3

13 فوریه

Cloud، Console و PC

 

بازی A Little To The Left

14 فوریه

Cloud، Console و PC

 

بازی Bloodstained: Ritual of the Night

14 فوریه

Cloud، Console و PC

 

بازی PlateUp

15 فوریه

Cloud، Console و PC

 

بازی Return to Grace

20 فوریه

Cloud، Console و PC

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.