AD

FreshCut، پلتفرم انجمن گیمینگ Roblox تعطیل می شود

FreshCut، پلتفرم انجمن گیمینگ Roblox تعطیل می شود
0 12

طرفداران Roblox ممکن است از این خبر ناراحت شوند، اما این خبر باید به اشتراک گذاشته می شد. FreshCut، پلتفرم انجمن گیمینگ Roblox تعطیل می‌شود، انجمن گیمینگ روبلاکس از  14 ژوئن 2024 تعطیل خواهد شد، این شرکت به طور ناگهانی در روز چهارشنبه، 12 ژوئن این خبر را اعلام کرد.

دلیل تعطیل شدن FreshCut

FreshCut به عنوان مرکز اجتماعی برای جامعه Roblox عمل می کند که هم برای سازندگان و هم برای طرفداران طراحی شده است. به لطف این پلتفرم، می‌توانید ویدیوها، میم‌ها، بازی‌ها و موضوعات پرطرفدار را از انجمن‌ها و سازندگان Roblox مورد علاقه خود بررسی کنید. علاوه بر این، می‌توانید ماموریت‌های روزانه را به پایان برسانید و پاداش‌های مرتبط با این اپلیکیشن را دریافت کنید.

با این حال، علی‌رغم تلاش‌های گسترده، تیم نتوانست کسب‌وکاری پایدار، به‌ویژه در شرایط مالی فعلی، همانطور که در پست رسمی ذکر شد، ایجاد کند. تیم می‌گوید که گزینه‌های مختلفی مورد بررسی قرار گرفت، اما در نهایت، راه‌حلی برای حفظ این پلتفرم پیدا نشد و از این رو این تصمیم گرفته شد.

در مورد دستاوردهای این پلتفرم می توان گفت که FreshCut به یک جامعه اجتماعی منحصر به فرد Roblox تبدیل شد و به بیش از 2.5 میلیون کاربر افزایش یافت که 50 برابر در یک سال افزایش پیدا کرد. به طور کلی، این پلتفرم میزبان 300000 سازنده بود، صدها شریک را به نمایش گذاشت، با بیش از 50 بازی و توسعه‌دهنده برجسته Roblox همکاری کرد و به بسیاری از برندهای معروف کمک کرد تا مخاطبان جدیدی را جذب کنند.

اپلیکیشن FreshCut تا ساعت 9 صبح به وقت PST در روز جمعه، 14 ژوئن، قبل از اینکه برای همیشه تعطیل شود، در دسترس خواهد بود. این اپلیکیشن روی هر دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل اجرا بود. در مورد پرداخت ها می توان گفت که آنها تا 21 ژوئن 2024 نهایی می شوند و موجودی های الماس باقی مانده به طور خودکار نقد می شوند.

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.