AD

بررسی مپ های بازی فری فایر و ویژگی های آن ها

0 1,065

بازی فری فایر از جمله بازی‌های محبوب در سبک بتل رویال است که بازیکنان می‌توانند در نقشه‌های هیجان انگیز بازی به نبرد بپردازند. بازی فری فایر دارای دو نقشه است که چالش‌های زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. در این مقاله قصد داریم تا مپ های بازی فری فایر را مورد بررسی قرار دهیم. اگر از بازیکنان این بازی محبوب باشید می‌دانید که شناخت نقاط مختلف نقشه به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند شانس پیروزی خود را در بازی افزایش دهند.

بازی فری فایر یک بازی اکشن است که بازیکنان می‌توانند با دریافت آیتم‌های مختلف شانس پیروزی خود را در بازی افزایش دهند. بازیکنان با از بین بردن رقبا و کسب پیروزی می‌توانند سطح خود را در بازی بالا ببرند که این امر می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان خوشایند باشد. با اسم و بررسی مپ های بازی فری فایر(Free Fire)  همراه سایت ایموجو باشید.

اسم و بررسی مپ های بازی فری فایر  (Free Fire)

همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد دو نقشه در بازی فری فایر وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در نقشه‌های تعیین شده به رقابت بپردازند. مپ های بازی فری فایر به گونه‌ای است که چالش‌های متنوعی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. نقشه‌های بازی فری فایر شامل مپ Kalahari و مپ Bermuda است. در ادامه به بررسی هر کدام از نقشه‌های بازی می‌پردازیم:

مپ های بازی فری فایر: معرفی نقشه  Kalahari

نقشه فوق به عنوان یک نقشه بیابانی در بازی فری فایر شناخته می‌شود که به دلیل وجود ساختمان‌های متنوع، بازیکنان می‌توانند در یک محیط جذاب با یکدیگر به رقابت بپردازند. وجود صخره و تپه‌های متعدد در این نقشه باعث شده است تا هیجان رقابت دوچندان شود. نقشه Kalahari به عنوان یک نقشه کم مساحت در بازی فری فایر شناخته می‌شود. مپ های بازی فری فایر به گونه‌ای است که باعث افزایش هیجان رقابت در بین بازیکنان می‌شود.

تعداد ساختمان‌های موجود در این نقشه بسیار کوچک بوده و فاصله بین موانع بسیار کم است. در این نقشه بازیکنان باید با استفاده از سلاح‌های کوتاه برد به نبرد با یکدیگر بپردازند. بازیکنان حرفه‌ای برای پیروزی در این مپ از اسلحه‌های قدرتمند SMG استفاده می‌کنند. مکان‌های فرود نقشه به گونه‌ای است که بازیکنان می‌توانند در نقاط مختلف مپ Kalahari فرود بیایند. حداکثر تعداد نفراتی که می‌توانند در این نقشه به رقابت بپردازند 50 بازیکن است.

مپ های بازی فری فایر
مپ های بازی فری فایر

مپ های بازی فری فایر: نقشه  Bermuda

شاید به جرات بتوان گفت که شلوغ‌ترین نقشه بازی مپ برمودا است که از جمله مپ‌های پرطرفدار بازی فری فایر محسوب می‌شود. با بررسی مپ های بازی فری فایر می‌توان گفت که نقشه برمودا دارای شرایط جنگی است که می‌تواند باعث هیجان در بین بازیکنان این بازی محبوب شود. اگر بخواهید در یک محیط جنگی به رقابت با سایر بازیکنان بازی فری فایر بپردازید می‌توانید نقشه برمودا را برای رقابت انتخاب کنید.

بهترین مکان‌های فرود در مپ های بازی فری فایر

مپ های بازی فری فایر در دو نوع جنگی و بیابانی است که هر کدام می‌تواند دارای جذابیت زیادی برای بازیکنان باشد. گیمرها می‌توانند با توجه به شرایط خود یک نقشه را برای بازی انتخاب کنند. هر نقشه دارای مکان‌های مناسب برای فرود است که بازیکنان با شناخت آن می‌توانند شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند.

بهترین مکان‌های فرود نقشه  Kalahari

5 نقطه مختلف در نقشه Kalahari وجود دارد که به عنوان مکان‌های مناسب برای فرود محسوب می‌شوند که به شرح زیر است:

نقطه  Command Post

در نقطه فوق بازیکنان با ساختمان‌های کوچک مواجه هستند که دارای راهروهای بسیار باز است. ازدحام دشمنان در این ناحیه بسیار بالا بوده و برای فرود در این نقطه باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشید.

نقطه  Refinery

نقطه فوق یکی از نقاط مهم مپ های بازی فری فایر است که بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن غنایم مختلف در این بخش از نقشه فرود بیایند. نقطه Refinery به عنوان یک مکان کوچک در نقشه است که دارای برج‌های فراوانی است که بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن آیتم‌های ویژه در این مکان فرود بیایند.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی مود Gun King در بازی فری فایر

نقطه  The Sub

یکی از نقاط جالب نقشه Kalahari مکان فوق است که بین دو کوه واقع شده است. بازیکنان تک تیرانداز برای نابودی دشمنان می‌توانند از این نقطه استفاده کنند و امتیازات خود را افزایش دهند.

نقاط Bayfront و  Old Hampton

دو نقطه فوق به عنوان مکان‌های بسیار مناسب برای فرود بازیکنان در نقشه Kalahari است که می‌توانند آیتم‌های ویژه‌ای را کسب کنند. به دلیل اینکه نقاط مذکور در منطقه شمالی نقشه قرار دارد و یک محدوده کوچک است بسیاری از بازیکنان از آن بی اطلاع هستند.

مپ های بازی فری فایر
مپ های بازی فری فایر

بهترین مکان‌های فرود نقشه  Bermuda

4 نقطه مختلف در نقشه برمودا وجود دارد که به عنوان مکان‌های مناسب برای فرود محسوب می‌شوند که به شرح زیر است:

نقطه  Outpost

در حال بررسی نقاط مختلف مپ های بازی فری فایر برای فرود بازیکنان هستیم. یکی از نقاط کلیدی در نقشه برمودا نقطه فوق است که بازیکنان می‌توانند برای کسب اسلحه‌های قدرتمند در این نقطه فرود بیایند. فرود در این نقطه و حرکت به سمت مکان Hangar به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند سلاح‌های مناسب‌تری کسب کنند.

نقطه  Kota Tua

اگر بخواهید شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهید بهتر است در این نقطه فرود بیایید چرا که می‌توانید به سرعت به سلاح‌های مرگبار دست پیدا کنید. در این بخش اسلحه‌های مخفی زیادی پنهان شده است که بازیکنان می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. درگیری در این مکان بالاست و باید برای فرود در این نقطه مراقب دشمنان باشید.

نقطه  Rim Nam Village

با بررسی نقشه های بازی فری فایر می‌توان گفت که اگر بخواهید از زره و سلاح‌های مختلف در بازی استفاده کنید نقطه مذکور به عنوان یک مکان مناسب شناخته می‌شود. برای کسب زره و سلاح‌های قدرتمند در این مکان بهتر است سرعت العمل خود را افزایش دهید.

نقطه  Cape Town

اگر بخواهید اسلحه‌های تهاجمی کسب کنید و دشمنان را در مساحت‌های کوچک غافلگیر کنید بهتر است این مکان را برای فرود انتخاب کنید.

بهترین مکان‌های فرود نقشه  Bermuda
بهترین مکان‌های فرود نقشه  Bermuda

سخن پایانی درباره مپ های بازی فری فایر

بازی فری فایر دارای دو نقشه متنوع است که بازیکنان می‌توانند در آن برای نبردهای هیجان انگیز به رقابت بپردازند. مپ های بازی فری فایر معرفی شده در بالا شامل Kalahari و Bermuda است که هر کدام دارای نقاط فرود مناسب هستند. اگر به عنوان بازیکن بازی فری فایر بتوانید شناخت خود را نسبت به محیط‌های بازی افزایش دهید قطعاً می‌توانید به موفقیت برسید. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

شما برای ما از مپ های بازی فری فایر بنویسید

مپ های بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.