AD

آموزش کامل فرود سریع در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

0 2,293

راهنمای فرود سریع در پابجی ، به شما کمک می کند قبل از هر کس دیگری به زمین برسید. قبل از شروع بازی شما باید خط پرواز را بررسی و محل فرود خود را انتخاب کنید. برای فرود سریع در PUBG با کلیک راست کردن روی نقشه می توانید محل فرود خود را مشخص نمایید. در ابن مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو به نحوه فرود سریع در پابجی موبایل خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه فرود سریع در پابجی موبایل

با توجه به اینکه هدف در بازی آنلاین PUBG زنده ماندن، در آخر بازی است، شما باید برای رسیدن به این هدف، از هر مزیت کوچکی که ممکن است استفاده کنید و این کار را در اسرع وقت انجام دهید. رسیدن به هدف نهایی با تیراندازی، موقعیت یابی، جمع آوری سلاح و تجهیزات و …، امکان پذیر می شود.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید خواهد بود: آموزش گرفتن جعبه رایگان در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

شروع بازی پابجی موبایل

بازی پابجی با فرود بازیکنان از هواپیما شروع می شود. تا 10 ثانیه باید صبر کنید تا ظرفیت 100 نفر بازیکن تکمیل شود و وقتی که تکمیل شد تمام بازیکنان سوار بر یک هواپیما در حال حال حرکت هستند که این هواپیما یک مسیر مستقیمی را در بالای نقشه حرکت می کند و شما باید هرجا که خواستید با چتر نجات خود فرود بیایید. قبل از شروع بازی شما باید خط پرواز را بررسی و محل فرود خود را انتخاب کنید.

شروع بازی پابجی

محل فرود آمدن در پابجی موبایل

با کلیک راست کردن روی نقشه می توانید محل فرود خود را مشخص نمایید. هر کجا که فرود بیایید چند بازیکن کنار شما وجود دارد. پس سریع وارد خانه ها شوید و اسلحه یا جلیقه و هرچیزی را که می بینید به دست بگیرید و دیگر بازیکن ها را بکشید. البته بازیکنانی که عدد بالای سر آن ها است، یار شما هستند و اگر به آن ها شلیک کنید، نمی میرند. اگر فرود شما سریعتر از بازیکنان دیگر باشد می توانید به بهترین سلاح ها دست پیدا کنید. در این بازی هیچ راهنمایی وجود ندارد که به شما بگوید چگونه سریعتر فرود بیایید. به همین دلیل، ما راهنمای فرود سریع در پابجی را برای شما قرار داده ایم که به شما کمک می کند قبل از هر کس دیگری به زمین برسید.

گام اول فرود آمدن در پابجی موبایل 

اول از همه، شما باید با باز کردن نقشه خود و قرار دادن یک نشانگر، مکانی را که می خواهید به آن سر بزنید، انتخاب کنید. اهمیت انجام این کار را دست کم نگیرید زیرا این اولین قدم اساسی برای فرود سریع در پابجی است. به عنوان مثال، ما مدرسه را به عنوان مکان مورد نظر خود انتخاب کرده ایم و هنگامی که هواپیما به اندازه کافی نزدیک به محل مورد نظر پرواز کند، می توانیم یک فرود مطمئن داشته باشیم.

گام دوم فرود آمدن در پابجی موبایل 

در مرحله بعد به کمک قطب نما، مکان هواپیما را نسبت به محل انتخابی تعیین کنید. زمانی بپرید که هواپیما عمود بر مدرسه حرکت می کند، زیرا در این حالت هواپیما در حداقل فاصله از مقصد انتخابی شما است. در اصل، هنگامی که نشانگر با مرکز قطب نما تراز شود، این نقطه ای است که شما باید هواپیما را ترک کنید.

هنگامی که از آسمان در حال فرود آمدن هستید برای پریدن از هواپیما باید دکمه F را بزنید.

گام سوم فرود آمدن در پابجی موبایل 

اگر می خواهید تا حد امکان از مارپیچ حرکت کردن جلوگیری کنید زیرا این امر باعث کند شدن شما می شود، می توانید با فشار دادن کلید [W] و نشانه گیری با ماوس به سمت محل مورد نظر، به سادگی در یک خط مستقیم حرکت کنید. به طور افقی پرواز کنید و زمانی  که حدود ۵۰ متر از مکان انتخابی خود فاصله دارید، با فشار دادن [W] یا نشانه گیری ماوس به سمت محل مورد نظر، فرود بیایید تا به سرعت حدود 232 کیلومتر در ساعت برسید. در هنگام فرود، همیشه کلید [W] را نگه دارید یا با به سمت پایین بردن نشانگر ماوس با سرعت بیشتری ارتفاعتان را کاهش دهید.

نوار ارتفاع خاکستری در گوشه سمت چپ پایین صفحه، موقعیت نسبی شما را نسبت به زمین نشان می دهد، در حالی که نوار سفید پایین، نقطه ای را نشان می دهد که چتر نجات شما به طور خودکار مستقر می شود.

پی نوشت مهم برای دلایل حذف پابجی موبایل

ادامه ترفندهای فرود در پابجی موبایل

به عنوان مثال، ما مدرسه را به عنوان مکان مورد نظر خود انتخاب کرده ایم و هنگامی که هواپیما به اندازه کافی نزدیک به محل مورد نظر پرواز کند، می توانیم یک فرود مطمئن داشته باشیم.

  • در مرحله بعد فرود در پابجی به کمک قطب نما، مکان هواپیما را نسبت به محل انتخابی تعیین کنید. زمانی بپرید که هواپیما عمود بر مدرسه حرکت می کند، زیرا در این حالت هواپیما در حداقل فاصله از مقصد انتخابی شما است. در اصل، هنگامی که نشانگر با مرکز قطب نما تراز شود، این نقطه ای است که شما باید هواپیما را ترک کنید.
  • هنگامی که از آسمان در حال فرود آمدن هستید برای پریدن از هواپیما باید دکمه F را بزنید.
  • اگر می خواهید تا حد امکان از مارپیچ حرکت کردن جلوگیری کنید زیرا این امر باعث کند شدن شما می شود، می توانید با فشار دادن کلید [W] و نشانه گیری با ماوس به سمت محل مورد نظر، به سادگی در یک خط مستقیم حرکت کنید.
  • به طور افقی پرواز کنید و زمانی  که حدود ۵۰ متر از مکان انتخابی خود فاصله دارید، با فشار دادن [W] یا نشانه گیری ماوس به سمت محل مورد نظر، فرود بیایید تا به سرعت حدود 232 کیلومتر در ساعت برسید.
  • در هنگام فرود، همیشه کلید [W] را نگه دارید یا با به سمت پایین بردن نشانگر ماوس با سرعت بیشتری ارتفاعتان را کاهش دهید.
  • نوار ارتفاع خاکستری در گوشه سمت چپ پایین صفحه، موقعیت نسبی شما را نسبت به زمین نشان می دهد، در حالی که نوار سفید پایین، نقطه ای را نشان می دهد که چتر نجات شما به طور خودکار مستقر می شود.

این مطلب هم بخوانید: نقد و بررسی بازی Left 4 Dead 2 (لفت فور دد ۲)

مکان فرود در PUBG

اگر در حال گذر از زمین های مرتفع مانند تپه یا کوه هستید، نوار سفید سمت چپ مسیر این زمین را ردیابی می‏کند. در این نواحی، شما مجبور خواهید شد چتر نجات خود را زودتر باز کنید. اگر چتر نجات خود را زودتر با فشار دادن F باز کنید، می توانید مسافت های طولانی تری را طی کنید. اگر در اولین فرصت چتر نجات خود را باز کنید، حداکثر مسافت تقریباً  200 متر را می توانید طی کنید. فرود آمدن بر روی تپه برایتان مشکلی به وجود نمی‏آورد، اما اگر شما برای رسیدن به مکانی دیگر باید از تپه عبور کنید، سرعت شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، بنابراین سعی کنید از زمینی که می خواهید عبور کنید، آگاهی داشته باشید.

در این مقاله از آموزش بازی پابجی به آموزش نحوه فرود سریع در بازی pubg mobile پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مفید در حوزه آموزش بازی می توانید به سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.