AD

آموزش گام به گام رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360

0 1,912

یکی از کنسول‌های محبوب شرکت مایکروسافت کنسول ایکس باکس 360 است که کاربران می‌توانند بازی‌های متنوع را در این کنسول اجرا کنند. بسیاری از افراد برای این که بتوانند امنیت کنسول خود را حفظ کنند ترجیح می‌دهند تا بر روی کنسول و پروفایل مورد علاقه خود رمز عبور قرار دهند. ما در این نوشته قصد آموزش رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 را داریم. اگر می‌خواهید بر روی کنسول ایکس باکس خود پسورد قرار دهید بهتر است تا پایان همراه ما باشید.

بسیاری از کاربران با انتخاب رمز عبور مناسب می‌توانند دسترسی افراد مزاحم را به کنسول کوتاه کنند. وجود مدیریت بهینه بر روی پروفایل کنسول ایکس باکس 360 این امکان را در اختیار افراد قرار می‌دهد که یک رمز عبور قوی برای خود تعیین کنند. اگر می‌خواهید در مورد رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 بیشتر بدانید بهتر است تا پایان همراه مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

نحوه رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360

رمز گذاشتن بر روی کنسول ایکس باکس 360 بسیار ساده است و اگر مراحل زیر را به دقت دنبال کنید می توانید یک پسورد امنیتی قوی برای کنسول خود تعیین کنید. اگر دارای کنسول ایکس باکس وان هستید ما پیش تر در مقاله‎های آموزشی سایت ایموجو آموزش سریع و آسان رمز گذاشتن برای ایکس باکس وان اس را قرار داده‌ایم.

اگر تأیید دو مرحله‌ای را برای کنسول Xbox 360 فعال کرده‌اید و در زمان ورود به سیستم از شما کد امنیتی خواسته نمی‌شود، باید یک رمز عبور مناسب برای خود تعیین کنید. پس از رمز گذاشتن روی Xbox 360 در هنگام ورود به سیستم به جای گذرواژه حساب مایکروسافت، باید رمز تعیین شده را وارد کنید. مراحل انجام کار به شرح زیر است:

برای تعیین یک رمز عبور مناسب ابتدا وارد حساب کاربری خود در مایکروسافت شوید.

در بخش بالا، گزینه امنیت Security را انتخاب کنید.

در بخش امنیت، گزینه‌های بیشتر امنیتی را انتخاب کنید.

در این بخش به دلایل امنیتی، یک کد برای شما ارسال خواهد شد که باید کد را درون کادر تعیین شده وارد کنید تا صحت اطلاعات شما تأیید شود.

جهت رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 در این بخش تلفن همراه خود را وارد و سپس تأیید کنید.

نرم افزار Microsoft Authenticator را نصب کنید و رمز وارد شده توسط نرم افزار را به خاطر بسپارید. در صورت درخواست باید کد اعلام شده را در کنسول ایکس باکس 360 وارد کنید.

رمز عبور ساخته شده توسط نرم افزار برای ورود به کنسول ایکس باکس 360 دارای اهمیت است و بهتر است رمز را در یک مکان مناسب ذخیره کنید. بهتر است رمز عبور خود را در سیستم ذخیره نکنید تا امنیت پروفایل شما حفظ شود.

نحوه رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360
نحوه رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360

مراحل تغییر رمز کنسول ایکس باکس 360

رمز گذاشتن روی Xbox 360 بسیار ساده و تغییر رمز نیز امکان پذیر است. اگر به هر دلیل بخواهید رمز تعیین شده را تغییر دهید باید مراحل زیرا را دنبال کنید تا بتوانید یک رمز جدید برای کنسول قرار دهید:

ابتدا وارد حساب خود در مایکروسافت شوید.

در بالا گزینه امنیت را انتخاب کرده و رمز عبور قبلی را وارد کنید.

در بخش امنیت، گزینه‌های بیشتر امنیتی را انتخاب کنید.

حذف رمزهای عبور تعیین شده را انتخاب کنید. دقت کنید که در این حالت رمز عبور تعیین شده بر روی سیستم به صورت کامل حذف خواهد شد.

برای تعیین رمز جدید، مراحل رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 را مجدد دنبال کنید.

رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360
رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360

جمع بندی درباره رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360

اگر بخواهید امنیت کنسول خود را برقرار کنید می‌توانید با آموزش بالا به راحتی بر روی کنسول Xbox 360 خود یک رمز عبور قوی تعیین کنید. رمز عبور تعیین شده توسط نرم افزار انتخاب خواهد شد که به شما این امکان را می‌دهد که امنیت کنسول خود را افزایش دهید. اگر کنسول ایکس باکس 360 دارید و می‌خواهید پسورد مناسب بر روی دستگاه قرار دهید بهتر است آموزش رمز گذاشتن روی Xbox 360 را به دقت اجرا کنید.

از سری مقالات آموزشی سایت ایموجو در زمینه کنسول ایکس باکس 360، آموزش گام به گام عکس گذاشتن روی ایکس باکس ۳۶۰ است که می‌توانید به راحتی تغییرات مورد علاقه خود را بر روی کنسول اعمال کنید. اگر بخواهید در مورد کنسول ایکس باکس 360 بیشتر بدانید بهتر است مقالات آموزشی سایت ایموجو را مطالعه کنید.

شما برای ما از رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 بنویسید

رمز گذاشتن روی ایکس باکس 360 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.