AD

بازی Duke Nukem Remaster به دلیل کاور آرت تولید شده توسط هوش مصنوعی مورد انتقاد قرار گرفت

0 84

برند بازی‌سازی Niche Blaze Entertainment، خالق بازی Evercade، امروز ریمستر Duke Nukem 1 و 2 را برای پلتفرم خود معرفی کرد، اما برخی از طرفداران بیشتر نگران کیفیت کاور آرت ریمستر بودند. همانطور که کاربران توییتر به سرعت اشاره کردند، آرت Remastered Duke Nukem 1+2 که توسط حساب Evercade ارسال شده است، آشکارا توسط هوش مصنوعی تولید شده است.

Blaze از آن زمان این توییت ها را حذف کرده است، اما سایر کاربران توییتر تصویر مورد بحث را دوباره به اشتراک گذاشته اند که تمام ویژگی‌های آرت تولید شده توسط هوش مصنوعی را نشان می‌دهد، از دست‌هایی با ظاهری عجیب و غریب گرفته تا چیزهایی که شبیه هیچ چیز نیستند.

Blaze بیانیه‌ای از استودیوی در حال توسعه Blaze Entertainment منتشر کرده و اذعان می‌کند که تصویر اصلی توسط هوش مصنوعی تولید شده است و اضافه می‌کند که در صورت امکان، آرت جدیدی را برای جایگزینی قبلی سفارش خواهد داد.

بازی Duke Nukem Remasterدر بیانیه آمده است: «یک هنرمند مأمور شد تا تصویر اصلی بازی جدید Duke Nukem 1+2 Remastered که توسط Blaze Entertainment ساخته شده است، تولید کند. «از پاسخ در رسانه‌های اجتماعی کاملاً مشخص است که به دلیل استفاده از هوش مصنوعی در این فرآیند، کار تولید شده کمتر از حد انتظار و استانداردهای مورد نیاز طرفداران بوده است. ما فوراً این آرت را در صورت امکان حذف می کنیم و در زمان مناسب بخش جایگزینی را معرفی خواهیم کرد که استانداردهای بالای مورد انتظار را بهتر برآورده کند.”

کاربران توییتر هنرمند تصویر اصلی، اسکار مانوئل را ردیابی کردند که در ArtStation خود را به عنوان یک “هنرمند مفهومی ترکیبی حرفه ای” توصیف می کند.

کاربرانی که نگرانی مشترک در این زمینه داشتند اذعان داشتند این ممکن است بیشتر اتفاق بیفتد، زیرا تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی در تمام سطوح جامعه هنری گسترش می یابد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.