AD

نارضایتی بازیکنان بازی Dragon’s Dogma 2 از کمبود تنوع زره

0 6

بازی Dragon’s Dogma 2 بسیار خارق‌العاده است. این بدان معنا نیست که کامل است، زیرا در حالی که این بازی یکی از بهترین های سال 2024 به نظر می رسد، چیزهایی وجود دارد که بازیکنان را عصبانی می کند.

فقدان تنوع زره چیزی است که بازیکنان به شدت از آن خسته شده‌اند، زیرا زره پایان بازی (endgame armor) به شدت محدود به یک یا دو ست در هر Vocation است. برخلاف اکثر بازی‌های RPG مدرن، ارتقای زره‌ها بر stats شما تأثیر چندانی نمی‌گذارد، به این معنی که برای همگام شدن با دشمنان قدرتمندتر، باید دائماً تجهیزات را تغییر دهید.

از آنجایی که همه در حال ارتقاء به یک زره مشابه هستند، و این واقعیت که برای شروع در هر Vocation زره زیادی وجود ندارد، پس از رسیدن به سطوح بالاتر، تنوع بسیار کمی را در Pawns مشاهده خواهید کرد. بسیاری از طرفداران از کپکام خواستند تا راهی برای ارتقای زره و همترازی آن با تجهیزات آخر بازی اضافه کند، یا نوعی سیستم ترانس ماگ را اضافه کند که به آنها اجازه می دهد هر چقدر که دوست دارند Fashion Dogma را انجام دهند.

ما می دانیم که ظاهر یک بازیکن برای طرفداران RPG بسیار مهم است، زیرا سیستم های transmog به طور مداوم در بازی هایی مانند Baldur’s Gate 3 و Cyberpunk 2077 در حال تبدیل شدن به ویژگی هایی هستند که زیاد مورد درخواست قرار گرفته اند. با یک بازی‌ که حول احضار متحدان ایجاد شده توسط کاربر می‌چرخد، این مشکل در عنوانی مانند Dragon’s Dogma 2 بسیار بیشتر می‌شود، بنابراین امیدواریم یک به‌روزرسانی یا یک DLC مانند Dark Arisen در اولین بازی این سری این مشکل را برطرف کند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.