AD

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 4 ظاهراً در سال 2024 عرضه می شود

0 55

طبق گفته های Dragon Ball leaker یعنی Geekdom بازی Budokai Tenkaichi 4 در سال 2024 منتشر خواهد شد.

Geekdom در توییتی نوشتTenkaichi 4  زودتر از آنچه مردم تصور می‌کنند عرضه می‌شود. وقتی از آنها پرسیده شد که آیا این به معنای اوایل سال 2024 است، آنها پاسخ دادند شاید.

جزئیات در مورد این خبر هنوز کم است و هیچ تاریخ یا حتی پنجره ای تایید شده درباره این موضوع وجود ندارد. تنها چیزی که به طور رسمی می دانیم این است که Super Saiyan Blue Goku ظاهر خواهد شد و code name بازی Sparking! Zero است.

معنای این نام در حال حاضر مشخص نیست، اما شایان ذکر است که در خارج از کشور ژاپن، سری Tenkaichi تحت عنوان Sparking! [X] شناخته می شود؛ در بازی دوم Neo جایگزین “X” شد و در بازی سوم Meteor جایگزین  X شد. Zero  اغلب برای پیش درآمدهایی مانند Resident Evil 0 و Yakuza 0 استفاده می شود، اما یک code name است که می تواند قبل از انتشار تغییر کند.

Geekdom همچنین اعلام کرد که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این بازی به اشتراک خواهد گذاشت و وقتی طرفداران پرسیدند چه زمانی می‌توانیم اخبار بیشتری بشنویم، آنها گفتند: شاید این هفته. تنها رویدادهای آینده باقی مانده در سال جاری PAX، EGX  و The Game Awards هستند که استریم اختصاصی خود را دارند که در آن جف کیگلی (Geoff Keighley) و چندین مهمان تایتل های جدید و همچنین به‌روزرسانی‌های موجود را اعلام می‌کنند. اگر Bandai Namco  خود بازی را به نمایش نگذارد، ممکن است Tenkaichi 4 را در این هفته ببینیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.