AD

شایعات حضور بازی Diablo 4 در Game Pass

0 81

بلیزارد (Blizzard) می‌گوید که بازی Diablo 4 به این زودی‌ها در Xbox Game Pass عرضه نمی‌شود. این اظهار نظر به این دلیل بود که یک تبلیغ برزیلی در فضای مجازی با این موضوع که آخرین تایتل Diablo اکنون در Game Pass در دسترس است، منتشر شد. این تبلیغ باعث شد که بسیاری تصور کنند که خبرهایی از این دست به زودی اعلام خواهد شد.

این تبلیغ توسط مایک یبارا (Mike Ybarra)، رئیس Blizzard Entertainment رد شده است. Ybarraدر پاسخ به توییتی که بنر تبلیغاتی برزیل را پخش می‌کرد، پاسخ داد: این اتفاق نمی‌افتد. مشخص نیست که آیا منظور او این است که این اتفاق قبل از انجام معامله مایکروسافت رخ نخواهد داد، یا اینکه حتی بعد از این معامله نیز برنامه ریزی برای این بازی صورت نگرفته است. در هر صورت، هر کسی که اخیراً این بازی را خریداری کرده باشد، در جریان باشد که این بازی قطعاً به این زودی‌ها به Game Pass  نمی‌آید.

تبلیغ منتشر شده کاملاً قانونی به نظر می‌رسید، سایت برزیلی  PicPay، که اشتراک Game Pass را از طریق سرویس خود می‌فروشد، انجام دهنده این تبلیغ بود. این احتمال وجود دارد که این بنر فقط یک نمونه طراحی شده برای انتشار فرضی Game Pass بوده که به طور تصادفی در سایت استفاده شده است.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.