AD

بازی استراتژیک جدید Dawn of Ages: Medieval Games برای اندروید و ios

بازی استراتژیک جدید Dawn of Ages: Medieval Games برای اندروید و ios
0 10

بازی استراتژیک جدید Dawn of Ages: Medieval Games توسط BoomBit Games ارائه شده است. این بازی اکنون به طور رسمی برای اندروید و iOS منتشر شده است و از طریق فروشگاه‌های مربوطه قابل دسترسی است.

 

هدف بازی Dawn of Ages: Medieval Games

بازی Dawn of Ages: Medieval Games به شما این امکان را می‌دهد که سکان فرماندهی ارتش خود را به دست بگیرید. در این بازی نه تنها می‌توانید میزان وفاداری سربازان خود را انتخاب کنید، بلکه می‌توانید جنگ را در میدان نبرد شخصی‌سازی کنید، زیرا هر واحدی سبک و تخصص خود را در مبارزه خواهد داشت. تصمیم با شما خواهد بود، که نیروهای خود را پر از شوالیه‌های Anglo-Saxons کنید یا از جنگجویان وایکینگ Nordic باشید که برای رسیدن به Valhalla جنگ می‌کنند.

این بازی بر واقعیت استوار است، بنابراین هیچ چیز اضافه‌ای مانند اژدها و جادو به بازی اضافه نخواهد شد؛ از این رو می‌توانید با این بازی در اکشن‌های به تصویر کشیده در دنیای واقعی شرکت کنید. هر نیرو از نظر تاریخی، سبک واقعی مبارزات زمان خود را به تصویر می‌کشد.

با پیشرفت بازی، می‌توانید نیروهای خود را قوی تر کنید و سربازان بیشتری را در ترکیب خود جذب کنید. برای ارائه firepower بیشتر، می‌توانید گردان‌های خود را با بهترین ترکیب تجهیزات از مجموعه بیش از 100 سلاح، سپر و زره تاریخی مختلف مجهز کنید. هدف نهایی ساده و واضح است: غلبه بر دشمن و پیشی گرفتن از آن در نبرد؛ رسیدن به این هدف، نه تنها به تعداد نیرو در میدان نبرد، بلکه به هوش نیز نیاز دارید.

بازی Dawn of Ages: Medieval Games اکنون به صورت رسمی برای اندروید و iOS عرضه شده است. اگر به بازی علاقه مند هستید، حتما آن را از طریق گوگل پلی و فروشگاه‌های اپل بررسی کنید.

 

دانلود بازی Dawn of Ages: Medieval Games برای اندروید

دانلود بازی Dawn of Ages: Medieval Games برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.