AD

بازی CrisisX – Your Last Survival در دسترس برای اندروید

بازی CrisisX – Your Last Survival در دسترس برای اندروید
0 585

بازی CrisisX – Your Last Survival یک بازی بقا در برابر زامبی است که با دسترسی زودهنگام برای اندروید قرار گرفته است.

CrisisX – Your Last Survival یک MMORPG بقا در برابر زامبی است که توسط HUNTERGAME ارائه شده است و اکنون به صورت دسترسی زودهنگام در اندروید در آسیای جنوب شرقی در دسترس است. در این بازی شما به عنوان یک دختر جوان در دنیایی وسیع و باز پر از خطر بازی می‌کنید. ماموریت شما ساده است: با شرایط سخت درون بازی، زنده بمان؛ برای انجام این کار، باید منابع را جستجو کنید، دشمنان وحشی را دفع کنید و تصمیمات دشواری بگیرید که آینده شما را شکل می‌دهد.

در CrisisX – Your Last Survival از آخرالزمان جان سالم به در ببرید
CrisisX چیزی بیش از یک بازی معمولی موبایل است. این بازی یک MMORPG کاملاً فراگیر است که شما را به دنیای سه بعدی می‌برد که در آن هر تصمیمی که می گیرید مهم است.این بازی از جلوه های بصری خیره کننده گرفته تا گیم پلی ایجاد کننده آدرنالین، شما را مجذوب خود می‌کند طوری که حاضر به رها کردن آن نخواهید بود.

play-sharp-fill

به آسانی می توانید کنترل ها را یاد بگیرید. آیا می خواهید نقشه وسیع را کاوش کنید؟ به سادگی از جوی استیک در سمت چپ صفحه استفاده کنید. آیا باید با یک گروه زامبی مبارزه کنید؟ به سادگی روی دکمه های action در سمت راست ضربه بزنید. فراموش نکنید که برای جلوگیری از هر گونه طلسم غیرمنتظره، بر ویژگی های حیاتی کاراکتر خود نظارت کنید.
اما چیزی که واقعاً در مورد CrisisX جلب توجه می‌کند، سیستم ساخت آن است. آیا تا به حال خواسته‌اید سلاح‌های خود را از ابتدا بسازید؟ خوب، اکنون در این بازی ، این فرصت را دارید. مواد را جمع‌آوری کنید، تجهیزات قدرتمندی ایجاد کنید و توانایی‌های خود را با شکست دادن دشمنان با استفاده از کمان و تیرهای قابل اعتماد خود به نمایش بگذارید.
در این بازی از اسب ها غافل نشویم. با بالا رفتن سطح می‌توانید بر روی یک اسب باشکوه سوار شوید و با سرعت در زمین سفر کنید و پیمایش نقشه را آسان‌تر و سریع‌تر کنید.
CrisisX – Your Last Survival اکنون برای اندروید در آسیای جنوب شرقی در دسترس است و می توانید آن را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. توسعه دهندگان هنوز تاریخ رسمی را برای انتشار iOS یا انتشار جهانی این بازی اعلام نکرده‌اند، بنابراین بازیکنان برای دریافت این بازی باید کمی بیشتر منتظر بمانند. منتظر اطلاعیه‌های رسمی باشید.

 

دانلود بازی CrisisX – Your Last Survival برای اندروید از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.