AD

بازی WW2 Shoter United 1944 در حال برگزاری یک پلی تست سه روزه است

بازی WW2 Shoter United 1944 در حال برگزاری یک پلی تست سه روزه است
0 66

بازی WW2 Shoter United 1944 زمانی که برای اولین بار در ماه مارس در مورد آن شنیدم، یک تغییر بالقوه جالب در این ژانر بود. شما بازی را «به معنای واقعی کلمه بدون هیچ چیز» شروع می‌کنید و باید منابع و طرح‌هایی را کشف کنید و بتوانید با جمع آوری سلاح‌ها، موارد لازم برای سنگرسازی، تله‌ها و موارد دیگری برای شروع مبارزه جدی آماده شوید.

در چند روز اخیر می‌توانید ببینید که چگونه همه اینها در یک open playtest که اکنون در حال انجام است، با هم جمع می‌شوند. فقط کافی است به Steam بروید، روی دکمه request access کلیک کنید البته توسعه‌دهنده Novarama گفت که درخواست دسترسی (request access) ورود حتمی شما را تضمین نمی‌کند یعنی ممکن است دسترسی پیدا نکنید.

این پلی تست شامل یک نقشه کاملاً جدید در فرانسه به همراه یک نسخه بازسازی شده و بهبود یافته نقشه شمال آفریقا از آزمایش بتا بسته قبلی است و یک مود جدید به نام Survivor را ارائه می‌دهد که از گیم پلی تیمی جلوگیری می‌کند. نسخه بتای جدید همچنین چرخه روز/شب بهبود یافته را با دید بهتر در شب، حرکت بهتر بازیکن، یک جفت مسلسل جدید ارائه می‌دهد.

برخلاف نسخه بتای قبلی که در یک برنامه زمانی ناپیوسته بود، این نسخه تا ساعت 12: 00 صبح به وقت محلی در تاریخ 1 اکتبر بدون وقفه اجرا می‌شود. برای اطلاع از آنچه در طول (و بعد از) پلی تست اتفاق می‌افتد، می‌توانید به سرور رسمی Discord 1944 United ملحق شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.