AD

آموزش اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی با چند گام

0 559

اگر بخواهید بر روی گوشی هوشمند خود بازی کنید و از دسته ایکس باکس وان استفاده کنید، باید بدانید که این کار شدنی است. مایکروسافت با پشتیبانی از گوشی‌های هوشمند توانسته است ارتباط بین دسته کنسول و گوشی‌های موبایل را برقرار کند. اگر بخواهید اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی را برقرار کنید بهتر است همراه این آموزش از سایت ایموجو باشید.

با توجه به این که گوشی‌های هوشمند جدید از قابلیت OTG بهره‌مند هستند می‌توانند از کنترل‌های سیمی پشتیبانی کنند. اگر گوشی هوشمند دارید و می‌خواهید بازی‌های لمسی را از طریق کنترلر انجام دهید بهتر است تا پایان این آموزش همراه ما باشید.

مراحل اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

برای این که بتوانید اتصال دسته ایکس باکس را به گوشی‌های هوشمند متصل کنید باید برخی از پیش نیازها را داشته باشید. به صورت معمول برای اتصال بی سیم باید گوشی اندرویدتان دارای نسخه 9 و بالاتر باشد. کنترلر ایکس باکس وان به کمک قابلیت بلوتوث می‌تواند به گوشی هوشمند شما متصل شود. این کار باعث می‌شود تا بتوانید با لذت بیشتری بازی‌های گوشی هوشمند را بازی کنید. اگر می‌خواهید دسته کنسول ایکس باکس وان را به گوشی هوشمند خود متصل کنید بهتر است ادامه مقاله را مطالعه کنید.

پیش‌تر در سایت ایموجو در مورد آموزش کامل و جامع اتصال ایکس باکس وان به لپ تاپ مطالب مهمی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار داده ایم. برای اتصال دسته ایکس باکس وان به اندروید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول اتصال دسته Xbox One  به گوشی

در گام نخست برای یک اتصال هوشمند و دقیق بهتر است از روی گوشی هوشمند خود به بخش تنظیمات بروید. برای ورود به بخش تنظیمات بهتر است روی چرخ دنده گوشی خود لمس کنید تا صفحه تنظیمات برای شما ظاهر شود.

اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی
اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

مرحله دوم اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

جهت اتصال دسته Xbox One به گوشی به تنظیمات بلوتوث رفته و ارتباط بلوتوثی را برقرار کنید. دقت کنید که این بخش از تنظیمات برای گوشی‌های مختلف اندروید ممکن است متفاوت باشد.

مرحله سوم اتصال دسته Xbox One  به گوشی

پس از وارد شدن به بخش بلوتوث، با لمس گزینه فعال سازی بلوتوث را روشن کنید.

مرحله چهارم اتصال دسته Xbox One  به گوشی

پس از روشن شدن بلوتوث در گوشی هوشمند، حالا نوبت به تنظیمات دسته کنسول ایکس باکس وان می‌رسد. روی کنترلر دکمه ایکس باکس را لمس کرده تا روشن شود. این کار باعث می‌شود تا دستگاه شما به صورت درست آماده سازی شود.

مرحله پنجم اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

در پشت دسته بازی، پورت یو اس بی قرار داشته و یک دکمه همگام سازی مشاهده می‌شود. برای اتصال دستهXbox One  به گوشی دکمه همگام سازی را نگه دارید تا دکمه ایکس باکس موجود روی کنترلر شروع به چشمک زدن کند، این کار نشان می‌دهد که دیوایس‌های شما در حال جفت شدن با یکدیگر است.

مرحله ششم اتصال دسته Xbox One  به گوشی

در لیست ظاهر شده برای این که بتوانید اتصال خود را به درستی برقرار کنید بهتر است بر روی نام بلوتوث دستگاه خود ضربه بزنید.

اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی
اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

مرحله هفتم اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

در این مرحله زمانی که کنترلر بی سیم ایکس باکس بر روی صفحه گوشی هوشمند شما ظاهر شد، آن را انتخاب کنید تا دو دستگاه بی سیم با یکدیگر به شکل صحیح متصل شود. در این حالت پس از مشاهده پیام موافقت آمیز بودن اتصال، می‌توانید از کنترلر ایکس باکس وان به عنوان یک وسیله جذاب جهت اجرای بازی‌های هوشمند بر روی گوشی خود استفاده کنید.

 شیوه اتصال توضیح داده شده به صورت بی سیم است که شما می‌توانید با استفاده از یک گوشی هوشمند جدید و قابلیت بلوتوث به راحتی اتصال دسته Xbox One  به گوشی را برقرار کنید.

جمع بندی درباره اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی

بسیاری از افراد در گوشی‌های هوشمند خود به بازی‌های متنوع می‌پردازند. این افراد برای این که بتوانند از یک کنترلر مناسب جهت انجام بازی‌های روز استفاده کنند با استفاده از آموزش بالا قادر خواهند بود تا اتصال دسته Xbox One به گوشی را برقرار کنند. این کار به سادگی امکان پذیر است و با رعایت پیش نیازهای بالا می‌توان به راحتی ارتباط بین کنترلر ایکس باکس و گوشی را برقرار کرد.

ما در سایت ایموجو در مورد آموزش قدم به قدم ضبط ویدیو در ایکس باکس وان اس مطالب جالبی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار داده‌ایم. اگر می خواهید شناخت خود را نسبت به کنسول ایکس باکس افزایش دهید بهتر است به بخش مطالب آموزشی ایکس باکس سر بزنید.

شما برای ما از اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی بنویسید

اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست اتصال دسته ایکس باکس وان به گوشی را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.