AD

آپدیت سیزن 58 کلش رویال Dagger Duchess آوریل 2024

آپدیت سیزن 58 کلش رویال Dagger Duchess آوریل 2024
0 20

آپدیت سیزن 58 کلش رویال Dagger Duchess آوریل 2024 با تغییراتی همچون اضافه شدن تاور تروپ جدید و تغییرات بالانس و برخی موارد دیگر خواهد بود.

فصل جدید کلش رویال در راه است، و همانطور که انتظار می رود، ما شاهد موارد جالبی خواهیم بود که به این بازی اضافه شده است. یک تاور تروپ (Tower Troop) جدید داریم که با عنوان Dagger Dutchess وارد می‌شود. در این مقاله، اجازه دهید نگاهی اجمالی داشته باشیم به آنچه که آپدیت سیزن 58 کلش رویال در April 2024 در مورد اسکین های جدید، ایموت ها، جوایز و سایر موارد اضافه شده در اختیار شما قرار می‌دهد.

بررسی کلی آپدیت سیزن 58 کلش رویال

  • Tower Troop جدید
  • کارت جدید Battle Ram
  • اسکین های جدید برج
  • ایموت ها و بنرها
  • سیزن شاپ ها و آفرها
  • آپدیت بالانس

جزئیات بیشتر در مورد آپدیت سیزن 58 کلش رویال را در یک به یک شرح داده ایم که در ادامه می‌توانید بخوانید.

Tower Troop جدید Dagger Dutchess سیزن 58 کلش رویال

Tower Troop جدید Dagger Dutchess سیزن 58 کلش رویال

Dagger Duchess جدیدترین تاور تروپ در کلش رویال است که با شروع قدرتمند، پرتاب خنجرهای سریع برای آسیب زیاد تا زمانی که ذخایر او تمام شود، سبک حمله منحصر به فردی را به ارمغان می آورد. پس از حمله اولیه، هنگام بارگیری مجدد چاقوهایش، حمله او به طور قابل توجهی کند می شود. ما همچنین محتوایی با عنوان رازهای مخفی کلش رویال: هرآنچه برای قوی‌شدن در این بازی نیاز دارید برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در ایموجو آن را بخوانید.

علیرغم داشتن هیت پوئینت و دمیج بالاتر در ابتدا در مقایسه با سایر نیروهای برج مانند Princess و Cannoneer، Dagger Duchess  در طول زمان به دلیل سرعت حمله آهسته تر، با پوش های سنگین و گروه های بزرگ مبارزه می کند. با این حال، او در مدیریت موثر پوش‌های کوچک‌تر عالی است، بنابراین بسته به سلیقه شما، می‌توانید Tower Troop خود را انتخاب کنید.

تکامل کارت جدید Battle Ram در سیزن 58 کلش رویال

تکامل کارت جدید Battle Ram در سیزن 58 کلش رویال

با تغییر روند دو تکامل از Season 56 و Season 57، یک تکامل در این فصل خواهیم داشت. Battle Ram به مبارزه می‌پیوندد، کارت قبل از تکاملش استفاده خوبی داشت، بنابراین این کارت Evo می تواند محبوبیت لازم توسط بازیکنان را کسب کند. اکنون، زمانی که تکامل می‌یابد، هیت پوئینت (HP) 25 درصد افزایش یافته، با هر هیت سرعت حمله سریع‌تر و یک توانایی جدیدی به نام Super Charge کسب می شود.

برای شروع این تکامل، Battle Ram  باید دو سیکل را تکمیل کند.

اسکین های جدید برج (Tower Skin) سیزن 58 کلش رویال

در این به روز رسانی، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تایید شده است که می توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. پوسته برج House of Daggers در Tier 48 of Gold Tier در Pass Royale باز شده است. ممکن است در یک رویداد خاص یک Tower Skin دریافت کنیم.

ایموت ها و بنرها در سیزن 58 کلش رویال

یک بار دیگر، با پیروی از الگوی به‌روزرسانی‌های قبلی، شش ایموت جدید در راه است. تمام ایموت های جدید مبتنی بر تم و تکامل Tower Troop  جدید خواهد بود. ما فقط 2 بنر برای دارندگان  Diamond Pass Royale، 8 بنر در Banner Box، 2 بنر بدون چالش های انجمن خواهیم داشت و هیچ بنری در Season Shop نداریم.

Season Shop، Card Boost ها و آفرها

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. همراه با کارت‌های آفر، بنرها و ایموت ها را می‌بینم که سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند، زیرا کارت‌هایی در Barbarian Barrel، Battle Ram، Princess  و Prince در Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن در دسترس داریم. این بار بدون Wild Card.

علاقه مندان به Card Evolution می‌توانند Ice Spirit Shards را در Season Shop پیدا کنند. ما چهار کارت برای تقویت (boost) این بار با Barbarian Barrel، Battle Ram، Princess  و Prince داریم. همچنین شما میتوانید برای خرید جم کلش رویال به سایت ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید و در کمتر از چند دقیقه اکانت خود را شارژ کنید.

برای اولین بار،Tower Troop  یک بخش مجزا خواهد داشت.

آپدیت بالانس

هنوز هیچ آپدیت بالانسی منتشر نشده است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.