AD

در بازی Ruffy And The Riverside جهان را تغییر دهید

0 87

اگر از پلتفرم‌ها و بازی‌های کلاسیک سه بعدی لذت می‌برید پیشنهاد ما به شما بازی Ruffy And The Riverside است. این ماجراجویی جهان باز (open-world) به بازیکنان این قدرت را می‌دهد تا موانع را از محیط خود حذف کنند و مسیر را برای حل معماهای مبتکرانه باز کنند.

بازی Ruffy And The Riversideشما به عنوان Ruffy، برگزیده ای با قدرت Swap هستید. این بدان معناست که شما می توانید عناصر جهان را هر طور که صلاح می دانید ترکیب و مطابقت دهید. آیا نیاز به بالا رفتن از یک کوه دارید؟ برای این کار درخت انگور را از روی دیوار جدا کنید و روی آبشار قرار دهید تا یک مسیر صعود فوری ایجاد کنید. مدت زمان روز را با خاموش کردن خورشید و ماه تغییر دهید. یک سنگ سنگین را با جایگزین کردن آن با بافت چوبی به یک سکوی شناور تبدیل کنید. در این بازی کپی (copy) و چسباندن (paste) بهترین دوستان شما هستند و ظاهراً تعدادی راه حل خلاقانه برای چالش های متعدد در این بازی وجود دارد.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

علاوه بر یک سری موارد داستانی اولیه، با چالش‌های جانبی در محیط نیز مقابله خواهید کرد. خوشبختانه لازم نیست خیلی منتظر بمانیم تا Ruffy and the Riverside را بررسی کنیم زیرا این بازی اواخر امسال برای Switch و PC عرضه می شود (با کنسول های دیگر که بعداً معرفی می شوند).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.