AD

آموزش تغییر زبان ایکس باکس 360 با چند کلیک!

0 8,411

هر کاربر کنسول مایکروسافت می‌تواند شخصی‌ سازی‌های مختلفی را بر روی کنسول خود اعمال کند. با توجه به این که گیمرها از نقاط مختلف جهان هستند، کنسول‌های بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان شخصی سازی‌های مختلف را به کاربران می‌دهند. یکی از مواردی که افراد می‌توانند با توجه به موقعیت خود، تغییرات دلخواه خود را بر روی کنسول ایکس باکس 360 اعمال کنند تغییر زبان است. آموزش تغییر زبان ایکس باکس 360 در ادامه به زبان ساده بیان شده است.

دارندگان کنسول ایکس باکس 360 می‌دانند که از بخش داشبورد کنسول خود می‌توانند تاریخ، زمان، زبان و سایر تنظیمات کنسول را به راحتی اعمال کنند. هر کدام از تغییرات می‌تواند برای گیمرها دارای اهمیت باشد. اگر دارای کنسول محبوب ایکس باکس 360 هستید و می‌خواهید با نحوه تغییر زبان آشنا شوید و ویژگی‌های بیشتر این کنسول را فرا بگیرید بهتر است تا پایان همراه رسانه بازی موبایل ایموجو باشید.

نحوه تغییر زبان ایکس باکس 360

کنسول ایکس باکس 360 به عنوان یک کنسول محبوب در بین افراد است که کاربران می‌توانند بدون توجه به انجام بازی‌های ویدیویی، در بخش داشبورد به راحتی تاریخ، زمان و زبان کنسول را تغییر دهند. وجود راهنما در این بخش به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند شخصی سازی‌های مختلفی را بر روی کنسول اعمال کنند. جهت تغییر زبان ایکس باکس 360 بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

بر روی دکمه راهنمای موجود در کنترلر دستگاه ضربه بزنید تا منوی راهنما برای شما نمایان شود.

با فشردن دکمه Y می‌توانید به راحتی به داشبورد ایکس باکس 360 دسترسی پیدا کنید.

جهت تغییرات مورد نظر بهتر است کنسول خود را بروزرسانی کنید. اگر با بروزرسانی کنسول ایکس باکس 360 آشنایی ندارید بهتر است آموزش قدم به قدم آپدیت ایکس باکس ۳۶۰ را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که برای تغییر زبان ایکس باکس 360، باید در منوی اصلی قرار داشته باشید و از بازی کردن بپرهیزید. اگر در هنگام بازی اقدام به این کار کنید، گیم پلی بازی قطع خواهد شد که این امر برای بسیاری از بازیکنان ناخوشایند است.

با مراجعه به بخش تنظیمات موجود در کنسول ایکس باکس 360 می‌توانید زبان را انتخاب کنید.

با مشاهده تنظیمات زبان، قادر خواهید بود تا با توجه به نیاز خود یک زبان را انتخاب کنید.

پس از انتخاب و تأیید زبان مورد نظر، باید منتظر بمانید تا تنظیمات خواسته شده بر روی کنسول اعمال شود.

تغییر زبان ایکس باکس 360
تغییر زبان ایکس باکس 360

تغییر تنظیمات زمان برای تغییر زبان ایکس باکس 360

همچنین می‌توانید با مراجعه به داشبورد کنسول ایکس باکس 360 و انتخاب بخش تنظیمات، زمان کنسول خود را به‌روزرسانی کنید. تغییر زبان ایکس باکس 360 بسیار ساده بوده که در بالا به آن اشاره شده است. اگر بخواهید زمان کنسول را به روزرسانی کنید بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

دکمه راهنمای موجود بر روی کنترلر را فشار دهید تا منوی تنظیمات برای شما باز شود.

در بخش تنظیمات کنسول ایکس باکس 360 گزینه ساعت را انتخاب کنید.

در این بخش، تنظیمات زمان را مشاهده می‌کنید که در قالب‌های 12 و 24 ساعته است. با توجه به نیاز خود می‌توانید یک گزینه را انتخاب کنید.

در این مرحله با توجه به موقعیت منطقه زمانی خود می‌توانید Time Zone را مشخص کنید.

  • نکته: اگر می‌خواهید ساعت کنسول شما به صورت خودکار تنظیم شود بهتر است گزینه Daylight Saving را روشن کنید. این گزینه به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به صورت خودکار تاریخ و زمان کنسول خود را تنظیم کنید.
تغییر زبان ایکس باکس 360
تغییر زبان ایکس باکس 360

جمع بندی درباره تغییر زبان ایکس باکس 360

یکی از کنسول‌های محبوب شرکت مایکروسافت، کنسول Xbox 360 است که کاربران می‌توانند با استفاده از منوی تنظیمات، شخصی سازی‌های مختلفی را بر روی این کنسول اعمال کنند. در این آموزش، سعی شده است تا به زبان ساده آموزش تغییر زبان Xbox 360 بیان شود. اگر می‌خواهید زبان و سایر تنظیمات عمومی را بر روی کنسول خود اعمال کنید بهتر است مراحل بالا را به دقت دنبال کنید.

اگر می خواهید از خدمات گسترده کمپانی مایکروسافت استفاده کنید و به بخش‌های مختلف کنسول ایکس باکس 360 دسترسی داشته باشید بهتر است آموزش قدم به قدم ساخت اکانت ایکس باکس ۳۶۰ را مطالعه کنید. امید است که با آموزش‌های بالا بتوانید تنظیمات مختلف را بر روی کنسول خود اعمال کنید.

شما برای ما از تغییر زبان ایکس باکس 360 بنویسید

تغییر زبان ایکس باکس 360 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.