AD

جشن 15 سالگی بازی GTA!

جشن 15 سالگی بازی GTA
0 106

بازی GTA

بازی GTA یا همان Grand Theft Auto IV، به‌تازگی پانزدهمین سالگرد خود را جشن گرفته است، این به آن معنا است که با کمی شانس، Rockstar Games می‌تواند از لحاظ فنی یک ریمستر برای سخت افزار مدرن را معرفی کند.

 Rockstar که یکی از ارائه دهندگان مدرن IPهای اکشن ماجراجویی است، یک گنجینه‌ از بازی‎هایی که به احیا شدن نیاز دارند محسوب می‌شود. به‌راستی، نمی‌توان نسخه‌های احیا شده را دست کم گرفت، چراکه نسخه بازسازی شده Grand Theft Auto IV در سال 2008 در صدر لیست علاقه‌مندی‌ها قرار گرفته بود.

البته ناگفته نماند که Grand Theft Auto 6، به‌عنوان فصل بعدی بازی‌های Rockstar Games، جزو بازی‌هایی است که افراد زیادی برای آن انتظار می‌کشند. این بازی، یک نسخه بازسازی شده از یک محصولی است که تقریبا بیش از یک دهه پیش عرضه شد. قطعا این نسخه یکی از اولویت‌های این تیم نیست. اما این بدان معنا نیست که به‌روزرسانی آن هرگز عرضه نمی‌شود! Grand Theft Auto V چندین بار منتشر شد و روی پلتفرم‌های متعددی برای بوت شدن قرار گرفت. بنابراین، مطمئنا برای Rockstar Games کار غیرممکنی نخواهد بود.

سوال دیگری که در جشن 15 سالگی بازی GTA به‌وجود می‌آید، آن است که آیا یک ریمستر برای Grand Theft Auto IV  وجود خواهد داشت؟ در کمال تعجب و با وجود موفقیت جهانی این بازی، هیچ چیزی عرضه نشده است. می‌توان ،Grove Street سازندگان نسخه‌های Grand Theft Auto که در نسخه سه‌گانه با استقبال ضعیفی مواجه شدند را مقصر دانست. این تا حدی به مشکلات بی‌شماری که پس از عرضه سه‌گانه به‌وجود آمده است مربوط می‌شود. طی این مشکلات، Rockstar Games، ایمان خود را برای بازسازی بازی‌ها از دست داد.

اکنون یک سال یا بیشتر از زمان حذف این سه‌گانه می‌گذرد و حالا می‌توان گفت که ایمان Rockstar Games به مفهوم بازسازی بازی‌های قدیمی در پایین‌ترین حد خود قرار دارد، این موضوع احتمالا دست کم گرفته شده است. اما به‌طورکلی، نباید برای بازسازی این بازی کاملا ناامید باشیم، شاید در جشن 16 سالگی آن چنین اتفاقی بیافتد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.