AD

آموزش گرفتن گربه در بازی فری فایر تنها با چند ترفند ساده

0 876

در قرن 21 با گسترش شکار غیرمجاز و نابودی زیست‌گاه‌های مخصوص حیوانات، توجه به آن‌ها برای انسان‌ها، تبدیل به یک ضرورت شده است. گرفتن گربه در بازی فری فایر هم برای جذاب‌تر کردن بازی و هم اشاره به نقش حیوانات در زمان‌های سخت، توسط کمپانی سازنده آن، به آپشن‌های بازی اضافه شده است. این گربه در طول بازی همراه شما خواهد بود و در کنار شما در لحظات سخت نظاره‌گر بازی خواهد بود. تنها کاری که این گربه برای شما در طول بازی انجام می‌دهد، با کلمه نام آشنای “هیچی”، برابر است. اگر علاقه‌مند به آموزش گرفتن گربه هستید، تا انتها این مقاله آموزش بازی با سایت ایموجو همراه باشید.

نحوه گرفتن گربه در بازی فری فایر

این روزها همه‌ شرکت‌ها سعی دارند تا بازی‌های خود را از هر لحاظ به واقعیت نزدیک کنند. مثلا از لحاظ گرافیکی و نحوه انجام کارها. در حوزه‌ی گرافیک، بازی‌ها رشد بسیاری داشته‌اند به طوریکه در برخی مواقع، تشخیص آن‌ها از واقعیت کار سختی است. اما نحوه‌ انجام کارها هم خیلی به حالت معمولی و طبیعی  نزدیک شده است. مثلا نوع دویدن آدم‌ها، قیافه آن‌ها و… به طوری طراحی می‌شوند که گیمرها با صحنه‌های عجیب و غریب روبه رو نشوند.

مثلا در برخی از بازی‌ها، شکل و شمایل بازیکن‌ها به طوری عجیب طراحی شده که بعد از یک مدت بازی، از آن‌ها زده می‌شوید. مثلا به یک نمونه فجیع، می‌توان به بازی ماین کرافت اشاره کرد. پس نتیجه می‌گیریم اگر بازی‌ها به واقعیت نزدیک‌تر باشند، مخاطبان با آغوش بازتری به استقبال آن خواهند رفت. اما این موارد چه ربطی به گرفتن گربه در بازی فری فایر دارد؟ گربه‌هایی که در بین مردم، در خانه‌ها، شهرها و روستاها زندگی می‌کنند، معمولا گربه‌های آرام و دوست داشتنی هستند. یعنی تا لازم نباشد، اهل جنگ و دعوا نیستند.

پس برای این که در بازی، گربه به صورتی طبیعی جلوه کند، نباید از کمپانی بازی‌سازی انتظار داشت که برای گربه‌ها، توانایی خارق‌العاده قرار دهد. یعنی این که گربه‌ها بتوانند مانند حیوانات وحشی نظیر شیر و پلنگ، به قتل حریفان شما بپردازند. با این تعاریف، باید تا الان متوجه شده باشید که گربه در بازی فری فایر، که با نام کیتی معروف است، هیچ توانایی در بازی ندارد که بتواند برای شما کاری بزرگ ومهم انجام دهد.

مسلما آپشنی که رایگان است، پس به دست آوردن آن هم نباید خیلی سخت باشد. برای گرفتن گربه در بازی فری فایر فقط کافیست که به فروشگاه بازی مراجعه کنید و گربه یا همان کیتی را به راحتی خریداری کنید.

نحوه گرفتن گربه در بازی فری فایر

نتیجه گیری

بازی فری فایر یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن و بقا است که برای برنده شدن، باید آخرین نفری  باشید که در پایان بازی زنده می‌مانید. در این مسیر پر از استرس و هیجان، می‌توانید یک یار زیبا در کنار خود داشته باشید که دلگرمی شما را افزایش دهد. کیتی که یک گربه دوست داشتنی در بازی فری فایر است، می‌توانید به راحتی آن را بخرید. برای گرفتن گربه در بازی فری فایر که رایگان هم می‌باشد، کافیست در صفحه اول بازی به فروشگاه مراجعه کنید و گربه را رایگان دانلود کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت مجله بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید. همچنین با مراجعه به این سایت شما می توانید از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی روز در دنیا اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.