AD

معرفی بازی موبایلی Castle Clash+لینک دانلود

0 393

اگر کمی به زمان‌های قدیم برگردید و روند انتشار بازی‌ها را مشاهده کنید متوجه خیلی چیزها می‌شوید. کاملاً آشکار است که در زمان‌های قدیم بازی‌های استراتژیک اهمیت زیادی داشتند. از هر 4 گیمی که منتشر می‌شد شاید یک عدد استراتژی در آن وجود داشت. اما حال باگذشت زمان این تعداد کاهش پیدا کرده است. کمپانی‌های سازنده خیلی به سراغ ساخت بازی‌های استراتژیک نمی‌روند. احتمالاً این موضوع دل شمایی که طرف‌دار گیم‌های استراتژیک هستید را درد آورده است. بازی موبایلی Castle Clash یک گیم استراتژیک عالی است که باید حتماً آن را تجربه کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره این گیم به دست آورید پس در ادامه با ما همراه باشید.

داستان بازی موبایلی Castle Clash

اول‌ازهمه باید بگوییم که این بازی ساخته کمپانی IGG.com است که در سال 2013 روی موبایل منتشر شد. این گیم در دو پلتفرم اندروید و IOS منتشر شده است و هیچ محدودیتی برای نصب آن وجود ندارد. حتی دارندگان گوشی‌های آیفون می‌توانند با گوشی‌های اندرویدی رقابت کنند.

این گیم خیلی داستان طولانی و درخشانی ندارد. در واقع در این گیم خیلی به داستان بازی پرداخته نمی‌شود و شاید حتی ماه‌ها نتوانید متوجه دنباله داستان این بازی شوید. اگر تابه‌حال بازی Clash Of Clans را تجربه کرده باشید به‌خوبی متوجه منظور من خواهید شد.

داستان بازی ازاین‌قرار است که شما باید با شیاطین اهریمنی مبارزه کنید و قلعه دشمنان اولویت اصلی شما نیست. طی یک اتفاقی عجیب پای شیاطین اهریمنی به زمین باز شده است و این اصلاً خوب نیست. این شیاطین تابه‌حال انسان‌های زیادی را گرفته و با خود برده‌اند. در همین مسیر خیلی انسان بی‌گناه به دست این شیاطین کشته شده‌اند.

حال وظیفه شما است رهبر یک عده از این مردم باشید و آن‌ها را نجات دهید. در واقع شاید اصلاً به شهری که می‌سازید قلعه نتوان گفت. در واقع می‌توان گفت که شما در حال ساخت یک پناهگاه امن و پر امکانات برای مردم هستید. با این کار هم از آن‌ها مراقبت کرده‌اید و هم امکانات زندگی را فراهم می‌کنید.

گیم پلی بازی موبایلی Castle Clash

به‌طورکلی این گیم دارای دو منبع ارزشمند به نام مانا و سکه است. مانا در واقع نقش اکسیر را در کلش آف کلنز بازی می‌کند. دستگاه‌ها و معادنی وجود دارند که مانا و سکه را استخراج می‌کنند تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. البته اگر بخواهید به این معادن بسنده کنید چندین سال طول می‌کشد پناهگاه خود را ایمن کنید.

این گیم حدوداً 13 میلیون کاربر دارد؛ بنابراین 13 میلیون پناهگاه نیز هستند که می‌توانید به آن‌ها حمله کنید و منابع آن‌ها را غارت کنید. تنها کاری که نیاز است بکنید این است که نیروهای خود را آماده کنید و حمله را آغاز کنید. البته بر خلاف Clash Of Clans قهرمانان نیز در ابتدای بازی در اختیار شما هستند.

در این بازی بخشی به نام چمپیون نیز وجود دارد که می‌توانید منابع خود را از اینجا هم فراهم کنید. شاید بتوان گفت که خط اصلی داستان بازی نیز به همین بخش چمپیون مربوط است. برای به‌دست‌آوردن منابع این بخش نیز به نیرو نیاز خواهید داشت. تنها فرق آن این است که دستیابی به منابع این بخش بسیار آسان‌تر است. حمله به پناهگاه‌های دیگر چالش بزرگ‌تری برای شما است.

همچنین یک قسمت سومی هم برای پلیر وجود دارد که می‌توانند با حمله منابع به دست بیاورند. شاید این بخش همه روزها در اختیار شما قرار نگیرد. در واقع این بخش مربوط به رویدادهای بازی است. هر ماهه سازنده رویدادهایی را طراحی می‌کنند تا بازیکنان در آن شرکت کنند.

همه این کارها برای این است که شما مانا و سکه به دست بیاورید. با کمک این منابع شما می‌توانید ساختمان‌های جدید بسازید و قهرمانان و نیروهای خود را آپگرید کنید. با آپگرید کردن ساختمان‌های دفاعی قدرت آن‌ها افزایش خواهد یافت. همچنین آپگرید ساختمان‌های نظامی باعث می‌شود بتوانید نیروهای قوی‌تری آموزش دهید.

همان‌طور که شما می‌توانید به دیگران حمله کنید آن‌ها نیز می‌توانند به شما حمله کنند. پس بهتر است در چیدن ساختمان‌های دفاعی خود دقت کنید. درصورتی‌که به‌خوبی آن‌ها را نچینید دشمن سریع از شر آن‌ها خلاص می‌شود. سرانجام به سراغ منابع ارزشمند شما خواهد رفت و مانا و سکه شما را خواهد دزدید.

گرافیک بازی

اگر به دنبال یک بازی شبیه Clash Of Clans هستید احتمالاً بازی موبایلی Castle Clash بهترین گزینه برای شما است. شاید برخی از آیتم‌های این بازی شبیه کلش باشد؛ اما مسلماً گرافیک آن کمی متفاوت است. شاید بتوانید بازی کلش را با گرافیک متنوع‌تری تجربه کنید.

سازنده بازی سعی کرده است که گرافیک بازی را کاملاً فانتزی کند تا هر گروه سنی با آن ارتباط بگیرد. استفاده از رنگ‌های بسیار شاد و زیبا در طراحی بازی باعث شده است تا یک محیط پر روح داشته باشیم. برخی از بازی‌ها با استفاده از رنگ‌های نامناسب در طراحی موجب ایجاد حس بد در مخاطب می‌شوند.

اما این بازی اصلاً این‌طور نیست. هر رنگ شادی که فکر کنید در این بازی پیدا می‌شود. طراحی ساختمان‌های بازی بسیار خوب و باکیفیت است. این موضوع می‌تواند یک حس امید در شما ایجاد کند که ظاهر بعدی این ساختمان پس از آپگرید چگونه خواهد بود.

طراحی چهره و بدن شخصیت‌های بازی و قهرمانان بازی نیز مانند ساختمان‌های بازی بسیار عالی است. دقت کنید که این بازی در سال 2013 منتشر شده است. اما اگر همین‌الان شخصیت‌های بازی را مشاهده کنید هنوز هم پس از چندین سال برای شما جذاب خواهد بود و این یک شاهکار است.

موسیقی بازی

یکی از نکات مثبت بازی همین موسیقی آن است که به‌خوبی از آب درآمده است. موسیقی‌های انتخابی برای این بازی به‌خوبی با محیط بازی سازگاری دارد. ازآنجایی‌که محیط بازی فانتزی است بهتر است انتظار موزیک‌های خیلی جدی و سنگین را نداشته باشید.

صداگذاری بازی نیز بسیار عالی است. هر شخصیت و قهرمان بازی یک‌صدای مخصوص دارد. این صداها بر اساس چهره و طراحی آن‌ها انتخاب شده است. به نظر من که برای هر شخصیت بهترین صدا انتخاب شده است و بازی موبایلی Castle Clash هیچ مشکلی در این بخش ندارد.

همچنین ما صداگذاری‌هایی نیز در میدان نبرد داریم که خیلی خوب هستند. صدا برخورد شمشیرها با ساختمان‌های بازی یا صدای مشت‌زدن نیروهای به دیوارها به‌خوبی انجام شده‌اند؛ بنابراین اگر به این موضوعات خیلی اهمیت می‌دهید تجربه بازی موبایلی Castle Clash به شما پیشنهاد می‌شود.

شخصیت‌های موجود در بازی

در این بازی به‌طورکلی دو نوع شخصیت وجود دارد که بسیار اهمیت دارند. این دو شخصیت قهرمان‌ها و نیروهای جنگی شما هستند. خوشبختانه بازی موبایلی Castle Clash در این بخش تنوع بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید ماه‌ها برای آزادسازی همه نیروها زحمت بکشید.

در این بازی تقریباً 80 نوع نیروی جنگی قرار دارد که هرچند وقت یک‌بار به تعداد آن نیز افزایش پیدا می‌کند. قهرمان‌ها نیز در این بازی وجود دارند که انواع مختلفی دارند. برای مثال قهرمانان لجندری که با آن‌ها آشنا می‌شوید. البته لازم است بدانید که دیگر خبری از قهرمانان لجندری نیست. این قهرمانان از بازی حذف شده و قهرمانان اپیک جایگزین آن‌ها شده‌اند.

هیچ پایانی برای پیشرفت در بازی وجود ندارد. چنین بازی‌هایی هرچند وقت یک‌بار آپدیت می‌شوند. در این آپدیت‌ها نیروها و قهرمانان جدیدتری باقدرت‌های بهتر به بازی افزوده می‌شوند که شما می‌توانید آن‌ها را به دست آورید. البته قدرت مسئله خیلی مهمی نیست و شما باید بر اساس استراتژی نبرد خود نیرو انتخاب کنید.

پس از اینکه چندین روز این بازی را تجربه کنید به‌خوبی با تمامی شخصیت‌های بازی آشنا خواهید شد. بهتر است پس از آزادسازی هر نیرو و قهرمان از آن استفاده کنید تا بیشتر باقدرت و شخصیت آن‌ها آشنا شوید و ارتش خود را برای حمله تقویت کنید.

نکات موردنیاز برای نصب بازی Castle Clash

لازم به ذکر است که برای نصب این بازی برخی محدودیت‌ها وجود دارد که بهتر است از وجود آن اطلاعی داشته باشید. اولین مورد این است که برای نصب گوشی شما باید حداقل به اندروید نسخه 4.1 منتشر باشد. در غیر این صورت شما توانایی تجربه این گیم را نخواهید داشت.

مسئله بعدی این است که این بازی کاملاً آنلاین است و بدون اینترنت نمی‌توانید آن را تجربه کنید. ازآنجایی‌که این بازی آنلاین است و سرورهای مخصوصی دارد امکان بی‌نهایت کردن آن نیز وجود ندارد؛ بنابراین بهتر است خیلی به سراغ نسخه‌های هکی این بازی نروید. البته اگر یک سرور مجزا برای نسخه هکی این بازی راه‌اندازی شود این امکان وجود خواهد داشت.

خوشبختانه این بازی دارای فایل دیتای جداگانه نیست. شما می‌توانید به‌راحتی با دانلود مستقیم بازی آن را نصب کنید و به تجربه بازی موبایلی Castle Clash بپردازید. همین موضوع باعث می‌شود شما بتوانید این گیم را به‌راحتی نصب کنید و سرگرم شوید.

ازآنجایی‌که این بازی آنلاین است ممکن است در برخی از مواقع برای اتصال به سرورها با مشکلاتی مواجه شوید. در این‌گونه مواقع نیازی به نگرانی نیست. تنها کافی است که تغییردهنده آی‌پی خود را روشن کنید و مجدد سعی کنید که به سرور متصل شوید.

همچنین لازم به ذکر است برای نصب این بازی به حداقل 400 مگابایت فضا نیاز دارید. لازم است بدانید با هر آپدیت میزان فضای موردنیاز نیز افزایش می‌یابد. زیرا المان‌های داخل بازی افزایش‌یافته‌اند.

جمع‌بندی

در نهایت با بازی موبایلی Castle Clash آشنا شدیم. بازی که خیلی از افراد معتقد هستند که از روی بازی Clash Of Clans کپی‌برداری شده است. این موضوع هم اصلاً قابل‌انکار نیست و کاملاً درست است. اما این بازی نسبت به کلش آف کلنز فرق‌هایی دارد و چیزهای جدیدی به این بازی اضافه شده است. به همین دلیل ارزش دارد که بازی موبایلی Castle Clash را تجربه کنید. آیا خود شما تابه‌حال این گیم را تجربه کرده‌اید؟ در صورت تجربه این گیم بهتر است تجربیات خود را برای ما و دیگران بنویسید تا همه از آن استفاده کنیم.

لینک دانلود بازی موبایلی Castle Clash

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.