AD

Call Of Duty Mobile گربه ای را به بازی اضافه می کند که به تفنگ تبدیل می شود

Call Of Duty Mobile گربه ای را به بازی اضافه می کند که به تفنگ تبدیل می شود
0 169

آیا تا به حال Call Of Duty Mobile را بازی کرده اید و به این موضوع فکر کرده اید که چه خوب می شد اگر در این بازی گربه ای داشتیم که تبدیل به تفنگ می شد؛ خوب، این ایده اکنون به یک واقعیت تبدیل شده است.

Call of Duty: Mobile بازی Metal Claws Draw را معرفی کرده است. این بازی یک اپراتور گربه ای جدید و یک گربه سفید کوچک را معرفی می کند که می تواند به یک سلاح مرگبار تبدیل شود.

Call of Duty: Modern Warfare II و Warzone قبلاً اپراتورهای گربه ای به نام Sgt را معرفی کرده بودند. این بسته همچنین شامل بلو پرینت تفنگ تهاجمی “Cat Scratch” و بلو پرینت تفنگ دستی “Pouncer” بود.

در دیگر اخبار Call of Duty، اکتیويژن به تازگی Alucard را به Warzone آورده است و تعدادی از اسکین های ترسناک دیگر مانند Lilith از Diablo و Spawn به زودی به بازی می آیند.

مایکروسافت به تازگی خرید 68.7 میلیارد دلاری Activision Blizzard از جمله سری Call of Duty را انجام داده است. این خرید، بازی‌های اصلی و سری‌های موبایلی را پوشش می‌دهد که در سال 2024 با عرضه Call of Duty: Warzone Mobile رشد می‌کنند.

خرید باندل آمازون پرایم کالاف دیوتی موبایل از ایران موجو

Modern Warfare III بازی بزرگ بعدیCall of Duty  است که در 10 نوامبر منتشر می‌شود. نسخه بتای چند نفره این بازی آخر هفته روی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در حال انجام خواهد بود.

video
play-sharp-fill
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.