AD

همه چیز درباره رویداد Booyah در فری فایر

2 6,664

فری فایر هر ماه برای بازیکن های خود رویدادی ایجاد می کند. رویداد Booyah در فری فایر نیز جدید ترین رویدادی است که قرار است از ۱۶ اکتبر شروع به کار کند. شما در این رویداد می توانید جوایزی را دریافت کنید. از جمله این جوایز اسکین های جذاب می باشند. برای اطلاع از این رویداد با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

هر چیزی که لازم است در مورد رویداد Booyah در فری فایر بدانید

ما در پست قبلی معرفی بهترین اسکین های بازی فری فایر را انجام دادیم، در این پست می خواهیم در مورد رویداد روز Booyah در فری فایر صحبت کنیم. شما در این پست می توانید نحوه به دست آمدن آن اسکین ها را یاد بگیرید. free fire هر ماه به طور دائم رویداد های جدیدی را با محتوای جدید و مهیج منتشر می کند، این رویدادها بهترین فرصت برای بازیکن ها برای به دست آوردن پوسته و موارد رایگان هستند، رویداد این ماه روز بویا نام دارد، این رویداد تا پایان ماه، یعنی ۳۱ اکتبر ادامه دارد.

همچنین بخوانید: معرفی پنج تا از بهترین کاراکترهای بازی فری فایر

بررسی رویداد Booyah در فری فایر

از ۱۶ اکتبر، بازیکن ها می توانند پاداش ورود به این رویداد را دریافت کنند. در اوج این رویداد یعنی ۲۴ اکتبر، بازیکن ها می توانند پوسته بویا یعنی UMP را داشته باشند، برای افزودن جلوه های خاص شما باید آن ها را توسعه دهید. ( Level up کنید)

همچنین بازیکن ها می توانند از ۲۴ اکتبر به بعد نشانه هایی را برای مبادله با پوسته جمع آوری کنند.

تابلوی رویداد Booyah در Free Fire

از ۱۶ اکتبر به بعد بازیکن ها می توانند برای رسیدن به یک امتیاز در جدول مسابقه های Booyah رقابت کنند. ۱۰۰ نفر برتر این رویداد ۲ پوسته دائمی ویژه دریافت می کنند: کاتانای روز بویا و Pan.

کاتانای روز بویا را می توان با شکست دادن بازی کوچک Booyah go با بالاترین امتیاز ممکن نیز به دست آورد.

نقطه عطف جهانی رویداد روز Booyah در فری فایر

این رویداد یک رویداد تعاونی است که در آن بازیکن ها در همه سرور ها با هم کار می کنند تا همدیگر را شکست دهند. هر چقدر که بازیکن ها موفقیت های بهتری کسب کنند، پاداش های بهتری نیز به دست می آورند. همه ی بازیکن ها در رتبه بندی قرار می گیرند.

رویداد Booyah در فری فایر
رویداد Booyah در فری فایر

صرافی رویداد Booyah در فری فایر

بازیکن ها می توانند نشانه های تاج بویا را که از رویداد بویا به دست آورده اند در فروشگاه مبادله کنند، تا چندین مورد رایگان از جمله اسکین ها و کوپن ها را دریافت کنند. شما می توانید این نشانه ها را از چک کردن روزانه یا Booyah Go دریافت کنید.

چالش های رویداد Booyah در Free Fire

۲ چالش جدید از ۲۰ اکتبر به بعد هر روز ظاهر می شود. بازیکن هایی که تمام ۱۲ چالش را پشت سر گذاشتند، یک کوله پشتی اسکین و یک اسکین تخته موج دار دریافت می کنند.

شما برای ما از رویداد Booyah در فری فایر بنویسید

رویداد Booyah در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست رویداد Booyah در فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای دیافت تازه ترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. بی نام می گوید

    سلام من برنامه بویاه رو نصب کردم وبه فری فایر متصل شدم اما دستم خورد و دو باره قطعا کردم چطور میتونم باز گردانی کنم کسی میدونه؟؟؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلامم نرم افزارو پاک کنید دوباره نصب کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.