AD

معرفی بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر

0 1,985

در این مقاله از سایت ایموجو، چهار مورد از بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر را برای شما لیست کرده ایم تا شما بتوانید از مزایای خرید آن، نوع رنگ و هزینه ی مربوط به خرید آن ها اطلاع پیدا کنید. امیدواریم استفاده کافی از این مقاله را در بازی فری فایر انجام دهید.

چهار مورد از بهترین پوسته ها برای سلاح AWM در بازی فری فایر

در پست قبل به معرفی بهترین اسکین های بازی فری فایر پرداختیم، اکنون نوبت بررسی چهار مورد از بهترین پوسته های سلاح AWM در بازی فری فایر می باشد. سلاح AWM یکی از محبوب ترین سلاح ها در فری فایر برای بازیکن های تک تیرانداز است، این اسلحه بسیار قدرتمند تر از Kar98k  و M82B در بین افراد است. دراین اسلحه شما خسارت های بیشتری در Headshot و دیگر نقاط ایجاد می کند. پس بیایید به بررسی ۴ مورد از بهترین پوسته ها برای AWM در بازی Free Fire که شما باید از آن ها استفاده کنید، بپردازیم.

بهترین پوسته ها برای AWM :  پوسته Tagger’s Revolt

اولین مورد از بهترین پوسته های برای AWM در بازی فری فایر، پوسته Tagger’s Revolt می باشد. Tagger’s Revolt پوسته ای کاملا رنگارنگ است به طوری که رنگ های زیادی را با هم در یک پوسته مخلوط کرده است. این پوسته مهارت خشاب گیری سریع و مخزن اضافی را ارائه می دهد. البته با استفاده از این پوسته دقت سلاح شما کمی کمتر می شود. اگر سلاح دیگری بود، ممکن بود دقت سلاح یک مشکل اساسی باشد، با این حال AWM از دقت کافی برخوردار است که کاهش جزئی به هیچ وجه روی این اسلحه اثر بخشی زیادی ندارد.

بهترین پوسته ها برای AWM در Free Fire:  پوسته Cheetah: Swift

پوسته Cheetah: Swift یک پوسته برای سلاح AWM در فری فایر می باشد. این پوسته، سلاح AWM  را به اسلحه ای زردرنگ و پر زرق و برق تبدیل می کند و نقاط در پوسته را جابجا میکند، که برای استفاده در مجموعه های مختلف طلایی در Free Fire  بسیار مناسب است. این پوسته قدرت آسیب بیشتری به کاربر می دهد البته با هزینه بسیار کمی، از مخزن اسحله همراه است و این باعث می شود که کاربر  AWM بتواند آسیب بیشتری را وارد کند.

بهترین پوسته ها برای AWM در Free Fire:  پوسته Cheetah: Swift
بهترین پوسته ها برای AWM در Free Fire:  پوسته Cheetah: Swift

بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر:  پوسته Valentine

سومین مورد پوسته Valentine می باشد، این پوسته یکی دیگر از پوسته های عالی برای AWM با پاداش سرعت تیر اندازی و سرعت خشاب گیری مجدد می باشد، البته این موارد هزینه ای کمی را نیز به همراه دارد. به طور کلی، ناسازگاری های مخزن تقریبا وجود ندارد و به هیچ وجه بر عملکرد سلاح تاثیر نمی گذارند. این پوسته در اسلحه AWM به طور کامل دارای ترکیب مناسب نئون از آبی، بنفش و گلبهی مایل به قرمز می باشد.

بهترین پوسته ها برای AWM در Free Fire: پوسته Duke Swallowtail

پوسته Duke Swallowtail به طور تقریبی قدرتمندترین و بهترین پوسته ها است. این پوسته بزرگترین ضعف AWM  را با کمترین هزینه و فقط با کمی سرعت بارگیری مجدد بهبود می بخشد. پاداش مهمات یکی از نقاط قوت این پوسته می باشد. پوسته Duke Swallowtail با یک تم قرمز و مشکی طراحی شده است که مناسب بسیاری از مجموعه ها در بازی فری فایر است.

شما برای ما از بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر بنویسید

بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بهترین پوسته ها برای AWM در فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. اگر به دنبال کردن اخبار بازی فری فایر علاقه  دارید می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.