AD

بهترین بازی‌های موبایلی ژوئن 2024

بهترین بازی‌های موبایلی ژوئن 2024
0 40

در این مقاله 5 مورد از بهترین بازی‌های موبایلی ژوئن 2024 را برای دستگاه‌های Android یا iOS را معرفی می‌کنیم.

همانطور که وارد یک ماه جدید می‌شویم، زمان آن فرا رسیده است که دنیای جذاب بازی‌های موبایلی را بررسی کنیم و جدیدترین بازی‌های لذت بخش آن را کشف کنیم. انتخاب بازی عالی شبیه شروع یک ماجراجویی هیجان‌انگیز است، زیرا هر انتخاب، هیجان و چالش منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد تا درگیر و سرگرم بمانیم.

 

لیست بهترین بازی‌های موبایلی خرداد 1403

  • Wuthering Waves
  • Squad Busters
  • Solo Leveling: Arise
  • Lego: Hill Climb Adventures
  • Amikin Survival: Anime RPG

 

بازی Wuthering Waves

تاریخ انتشار: 23 می‌2024

ماه می‌شاهد چند تایتل شگفت‌انگیز بودیم و در میان آن‌ها Wuthering Waves پر اکشن بود و وقتی عرضه شد با استقبال مثبت منتقدان مواجه شد. Wuthering Waves که توسط Kuro Games، معروف به Punishing: Grey Raven ساخته شده است، شما را در نقش Rover قرار می‌دهد. در این بازی شما در دنیایی که توسط The Lament ویران شده است، بیدار می‌شوید.

در این بازی باید اجازه دهید جنگجوی درون شما با نبردی روان با سرعتی بالا ضربه بزند. جاخالی دادن، ضد حمله، مهارت اکو و مکانیسم‌های سطح بالا باعث می‌شود که نبرد به راحتی برای حداکثر تجربه قابل کنترل باشد. این بازی با گرافیک فوق العاده را از دست ندهید و می‌توانید آن را در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

دانلود بازی Wuthering Waves برای ios

دانلود بازی Wuthering Waves برای اندروید

 

 

بازی Squad Busters

تاریخ انتشار: 29 می‌2024

Squad Busters محصول سوپرسل، تایتلی است که حتما باید تجربه کنید. در این بازی شما می‌توانید تیم خود را رشد دهید، باس‌ها را غارت کنید و حتی دوستان خود را نابود کنید. شما بازی را با بچه‌های بامزه شروع می‌کنید و آنها را به سوپراستارهای کامل تبدیل می‌کنید.

در حین پیشرفت در بازی قفل قهرمانان و تبهکاران مورد علاقه خود را باز کنید، جهان‌های سرگرم‌کننده و نقشه‌های موضوعی را کاوش می‌کنید، با باس‌ها و تله‌های منحصربه‌فرد روبرو می‌شوید. واقعیت جالب دیگر این است که می‌توانید کاراکترهای سرشناس را از بازی‌های محبوب سوپرسل جمع آوری و تکامل دهید. اکنون می‌توانید این بازی را از طریق فروشگاه Google Play و اپ استور دانلود کنید.

دانلود بازی Squad Busters برای اندروید

دانلود بازی Squad Busters برای ios

همچنین برای خرید کوین اسکواد باسترز سوپر پس Squad Busters و آفرهای این بازی میتوانید به سایت ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

 

بازی Solo Leveling: Arise

تاریخ انتشار: 8 می‌2024

Solo Leveling: Arise یک RPG اکشن موبایلی است که باید آن را امتحان کنید. این بازی توسط Netmarble ساخته شده است. در این بازی از گیم‌پلی استراتژیک با تجهیزات و مهارت‌های قابل تعویض لذت ببرید. شما در این بازی در نقش شکارچی باید سیاه چال‌های خطرناک را به چالش بکشید، باس‌های قدرتمند را شکست می‌دهید و Shadow Soldier‌ها را جذب می‌کنید. این بازی را می‌توانید از طریق فروشگاه Google Play و App Store دریافت کنید.

دانلود بازی Solo Leveling: Arise برای اندروید

دانلود بازی Solo Leveling: Arise برای ios

 

بازی Lego: Hill Climb Adventures

تاریخ انتشار: 30 می‌2024

LEGO Hill Climb Adventures تایتل مسابقه‌ای جدید در سری محبوب Hill Climb Racing است که توسط Fingersoft برای شما آماده شده است. در این بازی شما وارد یک ماجراجویی بزرگ می‌شوید که جهان‌های LEGO را با گیم پلی همیشه محبوب Hill Climb Racing ترکیب می‌کند.

شما در این بازی باید به کشف شخصیت‌های منحصربه‌فرد و داستان‌های هیجان‌انگیز بپردازید، وسایل نقلیه مختلفی را با ابزارهای قابل تنظیم برانید و وسایل نقلیه خود را با سکه‌ها (coin) و آجرهای (brick) جمع‌آوری‌شده ارتقا دهید. سطح‌های مختلف را با مسیرهای متعدد و اسرار پنهان کاوش کنید. شما می‌توانید این بازی را در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

دانلود بازی LEGO Hill Climb Adventures برای اندروید

دانلود بازی LEGO Hill Climb Adventures برای ios

 

بازی Amikin Survival: Anime RPG

تاریخ انتشار: 16 می‌2024

Amikin Survival: Anime RPG یک عنوان RPG ماجراجویی جدید است که لذت شکار هیولا و بقا در طبیعت را با هم ترکیب می‌کند. Amikin Survival: Anime RPG که توسط Helio Games توسعه یافته است، شما را به سفری باشکوه در دنیای Amkin پر از هیولای مختلف می‌برد.

با آمیکین‌ها آشنا شوید، موجودات جادویی با قدرت‌ها و شخصیت‌های خاص، آماده کمک به شما در نبرد هستند. شما باید این موجودات را جمع آوری کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید و پایگاه خود را به یک مرکز فرماندهی جادویی تبدیل کنید که در آن آمیکین‌ها به خودکارسازی وظایف کمک می‌کنند. شما می‌توانید این بازی را در گوگل پلی استور و اپ استور دانلود کنید.

دانلود بازی Amikin Survival: Anime RPG برای اندروید

دانلود بازی Amikin Survival: Anime RPG برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.