AD

بازی چند نفره BATTLE CRUSH برای موبایل، PC و Switch

بازی چند نفره BATTLE CRUSH برای موبایل، PC و Switch
0 15

بازی چند نفره BATTLE CRUSH، محصول شرکت بازی سازی NCSOFT اکنون با رونمایی از دسترسی زودهنگام خود برای چندین پلتفرم از جمله اندروید، iOS  و رایانه شخصی، درها را به روی همه بازیکنان باز کرده است.

 

آشنایی با بازی BATTLE CRUSH

این بازی در ابتدا در فوریه سال گذشته اعلام شد، اولین برداشت‌ها از BATTLE CRUSH فوق العاده بود. در این بازی به لطف گیم پلی آن می‌توانید با حریفانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. قبل از باز شدن پیش‌ثبت‌نام‌ها در اوایل سال جاری، اولین تست بتای بسته این بازی برای اندروید در مناطق منتخب انجام شد و پس از آن دومین تست بتا در مارس سال جاری انجام شد.

BATTLE CRUSH یک بازی نبرد سریع است که در آن 30 بازیکن به رقابت می‌پردازند تا آخرین نفری باشند که در یک زمین در حال فروپاشی می‌ایستند؛ در این بازی هر مسابقه حداکثر 8 دقیقه طول می‌کشد. همچنین در این بازی مودهای بازی فوق العاده‌ای برای تجربه کردن وجود دارد.

در مود Battle Royale، حداکثر 30 بازیکن با هم رقابت می‌کنند و آخرین نفری که می‌ماند، برنده می‌شود در حالی که عرصه به مرور زمان کوچک می‌شود. در مود Brawl، شما 3 کاراکتر را انتخاب می‌کنید و می‌جنگید تا بازمانده نهایی باشید. در هر دو مود گزینه‌های Solo و Team وجود دارند. مود Duel، 1 در مقابل 1 است که در آن اولین نفری که 3 بازی از 5 بازی را برنده می‌شود، برنده می‌شود و می‌تواند کاراکترهای حریف خود را قبل از مسابقه ببیند.

 

پلتفرم های بازی BATTLE CRUSH 

با دسترسی زودهنگام جهانی، می‌توانید برای دانلود و بازی BATTLE CRUSH در اندروید و iOS به ترتیب از طریق فروشگاه Google Play  و App Store اقدام کنید. این مرحله انتشار اگرچه جهانی است، اما به عنوان دسترسی زودهنگام ارائه شده است و با این کار، آنها به زودی نسخه رسمی را عرضه خواهند کرد و در صورت نیاز هر گونه مشکل را برطرف می‌کنند.

 

سیستم مورد نیاز برای بازی BATTLE CRUSH

پلتفرم حداقل الزامات الزامات پیشنهادی
رایانه شخصی (PC) Windows 10 64-bit

CPU: Intel Core i5-6500 / AMD Ryzen 3 1200

Memory: 4GB RAM

GPU: GTX 1060 / RX 470

Storage: 8GB

Windows 10 64-bit

CPU: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 5 1500x

Memory: 8GB RAM

GPU: RTX 2070 / RX 6600, Storage: 16GB

اندروید Android 5.0 (API Level 21)

RAM: 3GB

Storage: 5GB

Android 13 (API Level 33)

RAM: 3GB

Storage: 10GB

iOS iOS 13

RAM: 3GB

Storage: 5GB

iOS 13

RAM: 3GB

Storage: 10GB

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.