AD

عرضه بازی Ash of Gods: Redemption برای اندروید

عرضه بازی Ash of Gods: Redemption برای اندروید
0 10

بازی Ash of Gods: Redemption، یک بازی RPG داستان محور که توسط AurumDust برای شما در نظر گرفته شده، اکنون به طور رسمی وارد قلمرو موبایل شده است و مجوز عرضه رسمی برای پلتفرم های اندروید دریافت کرده است.

 

داستان بازی Ash of Gods: Redemption

اگر به خاطر داشته باشید،Ash of Gods: Redemption  قبلاً برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دسترس بود و نقدهای خوبی دریافت کرد در حالی که بیش از شش سال از عرضه اولیه آن در سال 2018 می گذشت. پیش ثبت نام این بازی در اندروید در ماه می اعلام شد و دور تست های بتا در پلتفرم اندروید در اوایل ماه جاری آغاز شد.

بازی Ash of Gods: Redemption عناصر کلیدی از رمان های بصری، بازی های RPG تاکتیکی نوبتی و بازی های استراتژی کارتی را با هم ترکیب می کند. انتخاب های شما در زندگی این داستان را شکل می دهد و جهان را مستقیماً تحت تأثیر قرار می دهد، بنابراین هر بار که دوباره بازی می کنید، آن به یک بازی متفاوت تبدیل می شود.

بازی Ash of Gods: Redemption برای اندروید

Ash of Gods: Redemption بعد از عرضه، برای دانلود در دستگاه های اندرویدی شما در دسترس است. این بازی از طریق گوگل پلی قابل دسترسی است. قیمت آن نزدیک به 9.99 دلار است، بنابراین ببینید که آیا با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار برای iOS وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.