AD

شکنجه بوکوبلین‌ها توسط بازیکنان Tears Of The Kingdom

0 141

از زمانی که بازی Tears of the Kingdom عرضه شد، طرفداران بازی Zelda راه‌های خلاقانه‌ای برای شکنجه Korok‌ها پیدا کردند. بله، آدم‌های کوچک و بامزه‌ای که گفته می‌شود اِلف‌های Ocarina of Time هستند. شما می‌توانید آن‌ها را به ابزارهای وحشتناک خود مثلا موشک وصل کنید. اما Korok‌ها قدیمی شده‌اند و حالا طرفداران به دنبال بوکوبلین‌ها (Bokoblin) می‌روند.

shroom_smoker یکی از طرفداران گفت: چرا Korok‌ها را شکنجه می‌کنید وقتی می‌توانید به جای آن این کار را انجام دهید و این طرفدار کلیپی را ضمیمه پیام خود کرده که در این کلیپ یک بوکوبلین را به زور داخل قفس کرده‌اند و آن را برای زنده زنده سوزاندن روی آتش گذاشته است. بوکوبلین‌ها شرور هستند، آنها برای Ganon کار می‌کنند و به عابران حمله می‌کنند.

ظاهراً دیگران تکنیک‌های مشابهی برای برخورد با بوکوبلین‌های سرکش دارند.  khazzam گفت: من دوست دارم آنها را با قفس جمع کنم و آن را روی آتش‌هایی که معمولاً در دروازه دارند، نگه دارم. theknights-whosay-ni گفت: جنایات جنگی ادامه دارد. ترجیح می‌دهم قبل از اینکه آنها را تبخیر کنم گریه‌های بوکوبلین‌ها را تماشا کنم. 207nbrown گفت: من شخصا دوست دارم یک شوک دهنده را روی این قفس‌ها بچسبانم.

یک نفر به این سوال که پرسیده بودند چرا وقتی بوکوبلین‌ها دقیقاً آنجا هستند، Korok‌ها را شکنجه می‌کنید، پاسخ داد.  DefaultyTurtle2 گفت: زیرا  Korok‌ها جاودانه هستند و می‌توانند تا ابد رنج ببرند اما بوکوبلین‌ها آزادی شیرین ناشی از مرگ را دریافت می‌کنند. با این حال، نظر بعدی نشان داد که بوکوبلین‌ها در طول Blood Moon به زندگی باز می‌گردند، بنابراین می‌توانید آنها را تا ابد شکنجه کنید. اگر واقعاً این همان چیزی است که شما می‌خواهید.

چون نمی‌توانید بوکوبلین‌ها را بردارید و مانند Korok‌ها به چیزی شبیه موشک وصل کنید پیشنهاد شده است که پس از به دام انداختن آنها در قفس به کنار زندان آنها موشک وصل کنید، از دستگاه Zonai سرد کننده در قفس استفاده کنید و بعد از منجمد شدن آنها را در آب پرتاب کنید تا غرق شوند.

احتمالاً این کارآمدترین راه برای از بین بردن بوکوبلین‌ها نیست، به خصوص زمانی که می‌خواهید گروهی از آنها را دفع کنید.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.