AD

برخی از علاقمندان انیمیشن‌ بازی Mortal Kombat 1 را بی کیفیت و سطح پایین دانسته‌اند

0 87

تبلیغات پیش از انتشار Mortal Kombat 1 عمدتاً بدون هیچ مشکلی انجام شده است. طرفداران در حین بررسی کدها، با تغییرات شگفت‌انگیز و در عین حال محبوب داستان روبرو شده‌اند و این باعث شده تبلیغات زیادی در مورد تاریخ انتشار برنامه‌ریزی شده آن در 19 سپتامبر به راه بیافتد. اما این بدان معنا نیست که برخی از مشکلات بازی دیده نشده است.

در توییتر، فوتیج گیم‌پلی Mortal Kombat 1 کاملاً نقد شده است. بسیاری از بازیکنان احساس می‌کنند که این بازی با دیگر بازی‌های مبارزه‌ای مدرن مانند Street Fighter 6 مطابقت ندارد و برخی از علاقه مندان به بازی‌های مبارزه‌ای از حوزه انتقاد خارج شده و به صورت غیرحرفه‌ای در مورد بازی صحبت می‌کنند؛ این نظرات نشان می‌دهد که MK1 می‌تواند قبل از عرضه در چند ماه آینده، مدتی بیشتر مورد بازنگری قرار بگیرد.

شایع ترین شکایت این است که حملات قدرتی نیستند. انگار واقعا نمی‌توانید قدرت آن‌ها را احساس کنید و این باعث می‌شود Johnny’s combos بسیار ضعیف به نظر برسند. وقتی این بازی را با سایر بازی‌های این ژانر مقایسه می‌کنید، قطعاً متوجه می‌شوید که چیزی کم است.

بسیار خنده دار است زیرا MK1 اکنون با همه چیز مقایسه می‌شود، از بازی Photo Dojo  برای Nintendo DSi، تا بازی Nostalgia Critic در Streets of Rage knockoff.

برخی از طرفداران MK می‌گویند که این همه انتقاد بی دلیل است زیرا بازی هنوز در حال توسعه است اما بعید است که این نکات در حدود دو ماه دیگر بازنگری شوند. اما بخش‌های دیگری از بازی، مانند hitbox‌ها که توسط طرفداران ذکر شده است، قابل اصلاح است.

بازی Mortal Kombat 1 برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC در دسترس خواهد بود.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.