AD

خالق یاکوزا علیرغم مشارکت با NetEase به بازی‌های کنسول تک‌نفره پایبند است

0 43

احتمالاً طرفداران یاکوزا (Yakuza) از قبل می‌دانند که توشی هیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi) سازنده این سری استودیوی سگا و ریو گا گوتوکو (Ryu Ga Gotoku) را در سال 2021 ترک کرد و این فرنچایز را پشت سر گذاشت تا استودیوی ناگوشی (Nagoshi Studio) را راه‌اندازی کند و روی یک تایتل کاملاً جدید با پشتیبانی NetEase کار کند. اطلاعات کمی در مورد تایتل آینده Nagoshi وجود دارد، اما برخی نگران بودند که این عنوان یک کنسول کامل نباشد زیرا اکثر مجموعه NetEase از تایتل های موبایل و MMO تشکیل شده است.

به نظر می رسد که دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، زیرا ناگوشی در مصاحبه جدید با VGC، تقریباً تأیید کرده است که بازی بعدی او یک تایتل کنسولی خواهد بود که طرفداران انتظار دارند؛ چیزی شبیه به یک برند خاص و درام، همراه با طنز و خشونت که او با آن در سریال یاکوزا نام خود را به ثبت رساند.

ناگوشی می‌گوید: «بدیهی است که به طرفدارانم از این نظر خیانت نمی‌کنم؛ چیزی خلق می‌کنم و یک بازی دراماتیک می‌سازم شبیه به آن و سلیقه و شخصیت من در بازی منعکس می‌شود. نمی‌توانم دقیقاً به شما بگویم که این بازی چه سبکی خواهد بود یا بازی چگونه خواهد بود، اما به طرفدارانم خیانت نمی‌کنم.»

یاکوزا

در واقع ناگوشی معتقد است که NetEase با استودیوی ناگوشی کار می کند تا در توسعه کنسول با تجربه تر شود و رابطه بین ناشر و استودیو ناگوشی را به عنوان “ترافیک دو طرفه” توصیف می کند. ناگوشی اظهار می‌کند که NetEase مایل است در قلمروهای دیگر گسترش یابد و توسعه کنسول‌ها به آن کمک می‌کند تا در جاه‌طلبی‌های جهانی خود موفق شود.

ناگوشی می گوید: “وقتی گفتگوهایمان را با NetEase شروع کردیم، اهداف و مقصدی را که به سمت آن می‌رفتیم هماهنگ کردیم. وقتی با یکدیگر ملاقات داشتیم، واقعا مطمئن شدیم برای رسیدن به این هدفی که قبلاً تعیین کرده بودیم، همسو هستیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.