AD

قابلیت جدید ارسال عکس و ویدئو HD در واتس اپ

1 20

قابلیت جدید ارسال عکس و ویدئو HD در واتس اپ به صورت پیش فرض رونمایی شد. واتس‌اپ سال گذشته گزینه‌ای را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد عکس‌های HD ارسال کنند و رزولوشن اصلی خود را با فشرده‌سازی کمتر حفظ کنند. با این حال، کاربران مجبور بودند هر بار که عکسی را برای شخصی ارسال می‌کردند، گزینه HD را انتخاب کنند اما دیگر اینطور نیست؛ زیرا واتس اپ در حال ارائه یک گزینه جدید است برای اینکه عکس‌ها را به صورت پیش فرض HD ارسال کنید.

 

ارسال مدیا HD به طور پیش فرض در واتس اپ

کاربران iOS و Android اکنون می‌توانند کیفیت HD را به عنوان پیش فرض در هنگام ارسال مدیا با وضوح بالا در WhatsApp تنظیم کنند. این گزینه را می‌توان در منوی Storage and Data در تنظیمات WhatsApp پیدا کرد.

در حالی که کیفیت استاندارد، عکس‌های گرفته شده با آیفون را به 960×1280 پیکسل کاهش می‌دهد، کیفیت HD، تصویر را در رزولوشن اصلی 3024×4032 پیکسل نگه می‌دارد. البته، حتی در هنگام ارسال تصویر با روشن بودن گزینه HD، هنوز مقداری فشرده سازی وجود دارد، اما نتیجه بسیار کمتر از قبل است.

همچنین سال گذشته، WhatsApp  گزینه مشابهی را برای ویدیو معرفی کرد. هنگامی که این گزینه فعال باشد، ویدیوها را با وضوح 720p به جای 480p ارسال می‌کند. رزولوشن هنوز هم بسیار کمتر از 1080p یا 4K است، اما بهتر از کیفیت SD است. شایان ذکر است که تنظیمات جدید برای انتخاب کیفیت پیش‌فرض برای ویدیوها نیز اعمال می‌شود.

منبع: 9to5mac

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. یونس می گوید

    اووو چه قابلیت باحالی گذاشته واتساپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.