AD

بازی Project Party برای موبایل و کامپیوتر عرضه می‌شود

بازی Project Party برای موبایل و کامپیوتر عرضه می‌شود
2 22

بازی Project Party برای موبایل و کامپیوتر برنامه‌ریزی شده است، این بازی که محصولی از شرکت Lilith Games  است از یک ترکیب منحصربه‌فردی از lifestyle app-game خواهد بود که بازیکنان می‌توانند شخصیت‌ها و محیط‌های مجازی خود را ایجاد و سفارشی کنند. این بازی شبیه به بازی‌هایی مانند The Sims و Virtual Families است. بازی Project Party در کنار گیم پلی معمولی life-sim، مجموعه‌ای از مینی بازی‌ها و فعالیت‌ها را دارد.

برای مثال، این بازی شامل تعطیلات جزیره و کرفتینگ ساده است. این فعالیت‌ها در اجرای ژانرهای مختلف متفاوت است، از تجربه‌های معمولی و آسان مانند عبور از کنار حیوانات گرفته تا سناریوهای آدرنالین‌دارتر مانند زنده ماندن از آخرالزمان زامبی‌ها. جذاب ترین مورد در این بازی این است که می‌توان انواع گیم پلی را در یک جهان تغییر داد.

یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی این پروژه گنجاندن یک ویرایشگر بازی با کاربری آسان است که بازیکنان می‌توانند محتوای خود را ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند. این ویرایشگر بازی به گونه‌ای طراحی شده است که استفاده از آن بسیار آسان و کاربرپسند باشد، بنابراین خانه‌سازی یا فعالیت‌های اجتماعی مانند موارد معمول در بازی‌های تیراندازی یا ترسناک در این بازی امکان پذیر است.

این بازی تحت عنوان Life Party، نسخه بتای باز را خود را در چین آغاز کرده است. جزئیات جهانی هنوز منتشر نشده است، بنابراین باید منتظر خبرهای جدید باشیم.

منبع: gamingonphone

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. دایان می گوید

    یعنی همیشه بازی های خفن معرفی میکنید تشکر تشکر

  2. احسان می گوید

    دوست دارم زودتر بازی project party رو تجربه کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.