AD

پچ تابستانی Genshin Impact در 17 ژوئیه ارائه می‌شود

پچ تابستانی Genshin Impact در 17 ژوئیه ارائه می‌شود
0 9

پچ تابستانی Genshin Impact اواخر این ماه منتشر می‌شود و یک کاراکتر جدید، یک نقشه با زمان محدود و چندین رویداد فصلی را به ارمغان می‌آورد.

این پچ با عنوان Summertide Scales and Tales نقشه جدیدی به نام Simulanka را ارائه می‌کند که شخصیت‌های حیوانات اوریگامی و شهرها و قطارهای ساعتی را نشان‌می‌دهد. این جهان همچنین دارای مینی‌گیمی‌های مختلفی است، مانند Metropole Trials که در آن تیم‌هایی از کاراکترها را برای مقابله با چالش‌های مبارزه‌ای جمع می‌کنید و مینی گیم Flying Hatter’s Trick که در آن toy figurine ها را می‌گیرید. با تکمیل این بازی‌ها سکه‌های Starsail به‌دست می‌آورید که می‌توانید آنها را برای displayable figurine ها در بازی خرج کنید.

همچنین برای خرید کریستال Genshin impact میتوانید به سایت ایران موجو معتبرترین سایت خرید جم بازی در ایران مراجعه کنید.

شخصیت پنج ستاره جدید، Emilie نام دارد که یک عطرساز از Fontaine است. او از Dendro polearm استفاده می‌کند و آسیب بیشتری به دشمنان در حال سوختن وارد می‌کند. Lumidouce Caseاو، مرتباً آسیب Dendro وارد می‌کند. کوئست داستانی او در نیمه آخر s Event Wishes4.8) یعنی مکانیک central gacha بازیGenshin Impact) ظاهر می‌شود. Navia و Nilou در Event Wishes در نیمه اول در دسترس خواهند بود و Yelan در نیمه دوم به Emilie خواهد پیوست.

Kirara و Nilou اوت فیت های جدید می‌گیرند. شما می‌توانید Kirara را با به‌دست آوردن figurine های مختلف در سراسر Simulanka، به‌صورت رایگان به‌دست آورید و با جمع آوری آیتم‌های مختلف در سراسر Simulanka، اوت فیت او و برخی furniture جدید داشته‌باشید.

Genshin Impact 4.8 با نام Summertide Scales and Tales در 17 ژوئیه عرضه می‌شود.برای خواندن دیگر اخبار بازی ها می توانید به صفحه لینک شده در ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.